جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 29
کد خبر: ۱۳۹۰۰۵
تعداد نظرات: ۱۱ نظر
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۳ - ۱۳:۲۳
معاون حزب موتلفه اسلامی بوشهر:
معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر گفت: دغدغه‌های رهبری در گذشته نیز در زمینه فرهنگ اصیل اسلامی وجود داشته است که هنوز مسئولان نتوانسته‌اند در کشور اسلامی ما این دغدغه را برطرف کنند.
محمود خدری صبح امروز در جلسه شورای معاونین حزب مؤتلفه اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: مقوله فرهنگ که امسال توسط مقام معظم رهبری شعار سال معرفی شده است همیشه جزء دغدغه‌های دین مبین اسلام بوده و هست.

وی افزود: دغدغه‌های رهبری در گذشته نیز در زمینه فرهنگ اصیل اسلامی وجود داشته است که هنوز مسئولان نتوانسته‌اند در کشور اسلامی ما این دغدغه را برطرف کنند لذا معظم له امسال فرهنگ را جزء اصلی شعار سال قرار داده است.

معاون حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: دوری مسلمانان از فرهنگ ناب محمدی و بی‌بصیرتی در اسلام موجب حوادث تکان‌دهنده‌ای چون اندلس شد و این بی‌بصیرتی فرهنگی مسلمانان بود که به دنبال آن غفلت اخلاقی، سیاسی و نظامی نیز به دنبال آورد و آن نتیجه شوم تحقق یافت.

خدری بیان داشت: واقعیت تلخ و جانکاه، ناتوی فرهنگی، عقیدتی، نظامی و اجتماعی از سوی دشمنان با استفاده از غفلت و بی‌بصیرتی مسلمانان حادثه شوم اندلس را رقم زد بنابراین بر همه ما و مردم و خصوصاً مسئولان استان است که سال فرهنگ را جدی بگیرند و خطوط قرمز اسلام را در مقوله فرهنگ رعایت کنیم تا دیگر شاهد مسائلی نباشیم که در پایان سال 92 در استان ولایت‌مدار و مذهبی ما با آن پیشینه فرهنگی طولانی اتفاق افتاد چرا که همه ما در مقابل اسلام، انقلاب و خون شهیدان مسئولیم.

وی افزود: مردم نیز باید مسئولان را در بخش فرهنگ کمک کنند چرا که فرهنگ باید جزء ضروریات زندگی ما باشد و هر وقت از فرهنگ اصیل اسلامی دور شدیم مشکلات به سراغمان آمده است.

این فعال سیاسی در پایان گفت: قدم‌های بسیار خوبی از طرف بزرگان اصولگرا در کشور جهت وحدت و همدلی در بین نیروهای ارزشی و اصولگرا برداشته شده است که امیدواریم در انتخابات آینده ثمره آن را شاهد باشیم، اصولگرایان در طول هشت سال دولت‌های نهم و دهم خدمت‌های بسیار زیادی انجام دادند که مردم قدردان نیز آنها را فراموش نکرده و نخواهند کرد.

خدری گفت: تمام همت و برنامه سیاسی حزب مؤتلفه در استان ایجاد هماهنگی و همدلی بین نیروهای اصولگرا در استان است تا بتوانیم در سایه همدلی و وحدت، زمینه بازگشت خدمت دوباره اصولگرایان را در کشور و استان فراهم کنیم.

معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی بوشهر اضافه کرد: امروز این بستر وحدت و همدلی به‌خوبی هم در کشور و هم در استان فراهم است و بر همه نیروهای ارزشی و انقلابی فرض است که این وحدت و همدلی را جهت تحقق ارزش‌های اسلامی یاری دهند.

وی گفت:  چرا که اصولگرایان به عنوان اصیل‌ترین و بزرگ‌ترین جریان سیاسی کشور جریانی است که از نظر ایدئولوژیک ریشه در اسلام ناب‌ محمدی(ص) یعنی تشیع دارد که پس از ورود به ایران، روح تشنه اقشار مختلف جامعه را سیراب کرده است.

خدری یادآور شد: این جریان به عنوان بزرگ‌ترین جریان سیاسی کشور به دنبال حفظ و دفاع از ارزش‌های اصیل اسلام و انقلاب بوده و ان‌شاءالله می‌رود تا زمینه را برای تحقق دولت عدالت‌محور امام عصر(عج) فراهم کند.

منبع: فارس
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۱
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۳۱
1
1
زنده باد سردار سازندگی مدارس در بخش دلوار
بندر خورشهاب
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۳۳ - ۱۳۹۳/۰۱/۳۱
1
1
خوشحالیم که این دولت مدیرانی امثال شما را در خود نمیبیند. شاهکارهایت در اموزش و پرورش دلوار از یادها نرفته .
مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۳/۰۱/۳۱
0
0
امام خامنه ای (حفظه الله ) :فرهنگ را مانند هوا دانستند که بسیاری از مشکلات جامعه با فرهنگ سازی حل می شود.
یک معلم پرورشی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۳۱
1
1
باسلام اقای خدری مدیری بسیار مردمی ولایق وکم نظیر بودباید ازتوانایی ایشان درسطوح بالای مدیریتی دراستان استفاده شود
شهروندی ازدلوار
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۳/۰۱/۳۱
0
1
باسلام اقایاخانم بندرخورشهابی کمی انصاف خوب است ساختن مدرسه کمیل خورشهاب درزمان این مدیر توانمند صورت گرفت بعلاوه درزمان خدمات صادقانه وی 26اموزشگاه 4نمازخانه وتکمیل همه پروزهها ودریک کلام اوج شکوفایی اموزش وپرورش درزمان وی بودگذرزمان خدمات وی محسوستر خواهدشد.
بندر خورشهاب
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۲
0
0
شهروند دلواری سلام. انصاف را چگونه تعریف میکنی. ایا انصاف این است که فقط مردم روستای خودش ( بوالخیر)و دلوار از ان راضی باشند.گرچه بی شک تو هم همولایتی خدری هستی
يك معلم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۲
0
0
باسلام خدمت بندرخورشهابي مگرخورشهاب مركز بخش است دربين ٤٢ روستاي بخش ساحلي خورشهاب هم يكي ازانهاست بنده كاري بااقاي خدري ندارم ادبيات نوشتاري شما هم خوب نيست اگرقرارباشد اموزش وپرورش فقط درهر روستا فقط يك مدرسه رابازسازي كند بايد ٤٢ مدرسه بازسازي شوددرحالي كه فقط درزمان اقاي خدري ٢٦ مدرسه بازسازي شده كه يكي از انهاهم كميل خورشهاب بوده درضمن چراالان كه ٢سال است اقاي خدري ريس نيست چيزي به روستاي شمااضافه نشده است
يك مدير
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۲
0
0
باسلام خدمت سايت وزين سوك خواهشمندم كامنت هاي كه باعث توهين به اشخاص است نگذاريد بزرگواراني امثال اقاي خدري درشهرستا ن واقعا انگشت شمارند
يك معلم ازخورشهاب
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۲
0
0
باسلام خدمت همه معلمان وتبريك به مناسبت هفته معلم خدمت همه معلمان ايران اسلامي بنده به عنوان كسي كه درامر اموزش وپرورش سابقه طولاني دارم عرض ميكنم كه خدمات اقاي خدري دراموزش وپرورش درمنطقه دلواربي نظيربوده است روزمعلم رابه اين معلم گرامي تبريك گفته سعادت دوجهاني رابراي وي خواستارم .
يك كارمندولي دانش اموز
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۲/۰۳
0
0
باسلام فقط يك كلام ميگويم حي علي خيرالعمل اقاي خدري مردعمل درود بيكران براين معلم فرزانه وانديشمند هركجاهست اورا دوست داريم چرا كه خوبان ازيادنمي روند
مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۳/۰۶/۱۰
0
0
اصلا به باشی توجه نکرد خدری ولی ما اون میبخشیم راهنمایی برای باشی نیاورد و همش به روستای خودشون توجه کرد من با خورشهابی ها مووافقم عامری ها حق دارند
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد