پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 13
کد خبر: ۱۷۷۳۸۰
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۴
به گزارش سوک؛ با آغاز زمان نام نویسی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی، استان بوشهر نیز از امروز رسماً حال و هوای انتخاباتی گرفت و تعدادی از کاندیداها با ورود به فرمانداری های شهرستان خود جهت شرکت در این رقابت نام نویسی کردند.

نکته مهم: تعداد ثبت نام کنندگان از آنچه در لیست زیر ملاحظه می فرمایید بیشتر است، لیکن به دلیل اینکه احتمالاً برخی از آنها قبل از تایید صلاحت مایل به انتشار نام خود نبوده اند، مشخصات آنها رسانه ای نشده است.

حوزه بوشهر، گناوه و دیلم
28 آذز: گفته می شود مبین کرباسی اولین فردی بوده که برای ثبت نام در انتخابات مجلس از حوزه بوشهر، گناوه و دیلم به فرمانداری بوشهر مراجعه  و ضمن ارائه مدارک نامنویسی کرده است.

28 آذر: شنیده می شود خلیل عبدالهی فرماندار سابق جم و مدیرکل اسبق مدیریت بحران استانداری بوشهر نیز با حضور در فرمانداری مرکز استان برای حضور در انتخابات مجلس ثبت نام کرده است.

28 آذر: امروز همچنین خبر ثبت نام حجت الاسلام حمید خدری نیز در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم رسانه ای شد. بر اساس این گزارش حجت الاسلام خدری با حضور در فرمانداری بوشهر و تحویل مدارک لازم برای انتخابات مجلس نام نویسی کرده است.

28 آذر: عباس برزگر زاده کاندیدای احتمالی دیگری است که به فرمانداری بوشهر مراجعه کرده و برای انتخابات نام نویسی نموده است.

28 آذر: 
روز شنبه همچنین رامین غلامعلی شاه  با ورود به فرمانداری بوشهر و تحویل مدارک به جمع نامزدهای ثبت نام شده پیوست.

29 آذر: 
گفته می شود صبح روز یکشنبه دکتر سید کریم موسوی نیز به فرمانداری بوشهر رفته و ضمن تکمیل مدارک و پر کردن فرم نام خود را در جمع کاندیداهای ثبت نام شده ثبت کرده است.
دکتر سید کریم موسوی پزشک، اهل گناوه و نفر دوم انتخابات دور گذشته مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم می باشد.

29 آذر: 
زهرا عرفان نیز صبح امروز با حضور در فرمانداری شهرستان بوشهر نام خود را برای کاندیداتوری در انتخابات آتی مجلس به ثبت رساند.
زهرا عرفان مدیر ساابق امور بانوان استانداری بوشهر است.

29 آذر: 
گفته می شود یکی دیگر از ثبت نام کنندگان امروز در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم آقای حسین خضری بوده است که با تحویل مدارک مورد نیاز و تکمیل فرم نام خود را در جمع ثبت نام کنندگان ثبت کرده است.

29 آذر: 
همچنین صبح امروز غلامعلی قادریان نیز در فرمانداری بوشهر حضور یافته و با نام نویسی و تکمیل مدارک به جمع داوطلبین حضور در انتخابات آتی مجلس از حوزه بوشهر، گناوه و دیلم اضافه شده است.

30 آذر:
 شنیده ها حاکی از ثبت نام یکی دیگر از بانوان در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم است. خانم زیبا هوشیار سی ام آذرماه با ورود به فرمانداری بوشهر ثبت نام کرده و داوطلب شرکت در رقابت های انتخاباتی حوزه بوشهر، گناوه و دیلم شد.

30 آذر: گفته می شود امروز مهندس ضرغام حیدریه نیز با حضور در فرمانداری بوشهر و تکمیل مدارک نام خود را ثبت کرد و به جمع داوطلبین حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه بوشهر، گناوه و دیلم پیوست.

30 آذر: 
گفته می شود یکی دیگر از ثبت نام کنندگان امروز در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم خانم فاطمه باصولی بوده است که با تحویل مدارک مورد نیاز و تکمیل فرم نام خود را در جمع ثبت نام کنندگان ثبت کرده است.

30 آذر: روز دوشنبه همچنین عبدالناصر غلامی با ورود به فرمانداری بوشهر و تحویل مدارک به جمع نامزدهای ثبت نام شده پیوست.

30 آذر: گفته می شود علی حقیقی شاه نیز یکی از افرادی بوده که برای ثبت نام در انتخابات مجلس از حوزه بوشهر، گناوه و دیلم به فرمانداری بوشهر مراجعه  و ضمن ارائه مدارک نامنویسی کرده است.

30 آذر: گفته می شود امروز حسین رضایی نیز با حضور در فرمانداری بوشهر و تکمیل مدارک نام خود را ثبت کرد و به جمع داوطلبین حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه بوشهر، گناوه و دیلم پیوست.

1 دی: 
ابراهیم مومنی کاندیدای احتمالی دیگری است که به فرمانداری بوشهر مراجعه کرده و برای انتخابات نام نویسی نموده است.

1 دی: 
روز سه شنبه همچنین علی زارعی با ورود به فرمانداری بوشهر و تحویل مدارک به جمع نامزدهای ثبت نام شده پیوست.

1 دی: 
همچنین صبح امروز عبدالکریم پهلوانی نیز در فرمانداری بوشهر حضور یافته و با نام نویسی و تکمیل مدارک به جمع داوطلبین حضور در انتخابات آتی مجلس از حوزه بوشهر، گناوه و دیلم اضافه شده است.

1 دی: 
گفته می شود حسین حبیبی نیز یکی دیگر از داوطلبین حضور در رقابتهای انتخاباتی بوده که با حضور در فرمانداری بوشهر نام نویسی کرده و به جمع ثبت نام کنندگان پیوسته است.
حوزه دشتستان
28آذر: شنیده می شود نماینده فعلی دشتستان در ساعات اولیه اداری صبح شنبه با ورود به فرمانداری دشتستان مدارک خود را جهت ثبت نام به مسئولان ذیربط تحویل داده است.
سید مهدی موسوی نژاد در دوره گذشته توانسته بود با اختلاف نسبتاً زیادی نسبت به نفر دوم به مجلس راه یابد.
رقیب جدی موسوی نژاد در انتخابات دوره قبل جوانشیر کدخدا پور بود.

28 آذر: محمدباقر سعادت نیز ثبت نام کرد. ارئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در استان بوشهر با حضور خود در فرمانداری دشتستان که حوالی ظهر شنبه صورت گرفت با ارائه مدارک مورد نیاز جهت حضور در انتخابات پیش رو نام نویسی کرد.

28 آذر: همچنین از این حوزه انتخابیه آقای علی احمد زاده نیز با حضور در فرمانداری دشتستان و ارائه مدارک ثبت نام کرده است.

28 آذر: علیکرم علیپور نیز به جمع ثبت نام کنندگان پیوست. وی امروز شنبه با حضور در فرمانداری دشتستان و تحویل مدارک به مسئولان ثبت نام کرد.

29 آذر: 
امروز یکشنبه و در دومین روز ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی، محمدرضا دهقانفرد با حضور در فرمانداری دشتستان با ارائه مدارک و تکمیل فرم های لازم نام خود را به عنوان یکی دیگر از ثبت نام کنندگان کاندیداتوری در انتخابات مجلس از این حوزه انتخابیه ثبت کرد.
دکتر دهقانفرد متخصص ارتوپد است که سالهاست در استان بوشهر فعالیت پزشکی دارد.

29 آذر:
 صبح روز یکشنبه امید رستمی نیز یکی از ثبت نام کنندگان کاندیداتوری انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه دشتستان بود که با حضور در فرمانداری دشتستان و تکمیل فرم و مدارک مورد نیاز به جمع نامزد های ثبت نام شده پیوست.

29 آذر: 
غلامرضا مختاری نیز در حوزه انتخابیه دشتستان ثبت نام کرد. به گزارش «استان24»، مختاری پیش از ظهر امروز به اتفاق همراهانش در فرمانداری دشتستان حاضر و به عنوان یکی از نامزدهای انتخابات از این حوزه انتخابیه نام نویسی کرد.


1 دی:
 بر اساس آخرین گزارش ها در اولین روز دی ماه 94 و در چهارمین روز ثبت نام داوطلبان حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی اسماعیل ضیاء با حضور در فرمانداری دشتستان ، تحویل مدارک و تکمیل فرم نام خود را در جمع ثبت نام کنندگان به ثبت رسانید.
گفتنی است ضیاء خود را مستقل از همه جناح های سیاسی معرفی کرده است.


حوزه دیر، کنگان، جم و عسلویه
28 آذر: همچنین «استان24» با خبر شد در حوزه جنوب استان نیز حجت الاسلام والمسلمین شیخ موسی احمدی با حضور خود در فرمانداری کنگان و ارائه مدارک مورد نیاز جهت شرکت در رقابت های انتخاباتی ثبت نام کرده است.
دکتر احمدی در دوره گذشته توانست جایگاه اول را در انتخابات مجلس شورای اسلامی از این حوزه انتخابیه به خود اختصاص بدهد
گفتنی است در انتخابات پیشین خانم سکینه الماسی دوم شد.

28 آذر: بر اساس شنیده های «استان24» آقای قاسم ابراهیمی نیز روز شنبه در فرمانداری کنگان حضور یافته و ضمن تکمیل فرم و ارائه مدارک به جمع ثبت نام کنندگان پیوسته است.

28 آذر: بنا به گزارشی که به دست ما رسیده است، مجید حسینی کنگانی نیز امروز در فرمانداری کنگان حضور یافته و ضمن ارائه مدارک لازم برای شرکت در رقابت انتخابات نام نویسی کرده است.
کنگانی در صورت تایید صلاحیت کاندیدای جناح اصلاح طلب می باشد.

28 آذر:  گفته می شود مال الله محمدی نیز امروز در فرمانداری کنگان حضور یافت و جهت حضور در رقابت انتخاباتی از این حوزه انتخابیه مدارک خود را تحویل داده و نام نویسی کرد. 
وی از نیروهای بومی عسلویه می باشد.

29 آذر:
 گفته می شود صبح امروز محمد مطلق یکی دیگر از کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس از حوزه انتخابیه دیر، کنگان، جم و عسلویه با حضور در فرمانداری کنگان، تحویل مدارک و تکمیل فرم برای شرکت در انتخابات نام نویسی کرده است.
دکتر مطلق کارمند دامپزشکی شهرستان کنگان می باشد که تا قبل از این ریاست آن اداره را بر عهده داشته است.

30 آذر: در سومین روز ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه حسن شفیق فرد عضو کانون وکلای استان بوشهر و استاد دانشگاه با حضور در فرمانداری کنگان و تکمیل مدارک برای شرکت در انتخابات حوزه جنوب استان نام نویسی کرد.

30 آذر: 
همچنین شنیده شد امروز قبل از ظهر  مصطفی مهرآیین با حضور در ستاد انتخابات کشور در تهران برای کاندیداتوری در انتخابات حوزه جنوب استان بوشهر ثبت نام کرده است. مهرآئین دکترای جامعهشناسی دارد، اصلاح طلب است و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم و تحقیقات می باشد. او زاده بندر دیر می باشد.

30 آذر:
 
گفتنی است امروز اسدالله علمداری نیز در تهران به ستاد انتخابات وزارت کشور مراجعه کرده و برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس دهم ثبت نام کرده است. 

حوزه دشتی و تنگستان
28 آذر: صمد سلامی یکی از کاندیداهای احتمالی حوزه دشتی و تنگستان است که با حضور خود در فرمانداری دشتی و تحویل مدارک لازم جهت حضور در انتخابات پیش رو ثبت نام کرده است.

28 آذر: 
در اولین روز ثبت نام کاندیداها احسان شکوه نیز به جمع ثبت نام کنندگان پیوست و با حضور در فرمانداری دشتی ثبت نام کرده است.

30 آذر:
 امروز در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان یک نفر دیگر نیز ثبت نام کرد؛ نعمت الله سبحانی مدیرکل سابق پدافند غیرعامل استان و معاون سابق  اداره کل بازرسی استان بوشهر صبح امروز با حضور در ستاد انتخابات وزارت کشور در تهران ضمن تحویل مدارک و تکمیل فرم جهت حضور در رقابت های انتخاباتی ثبت نام کرد.
منبع : استان 24
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد