شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 2021 May 08
کد خبر: ۱۷۷۴۸۱
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۴
به گزارش سوک؛محمدعلی شکیبانیا از دیگر کاندیداهایی بود که در پنجمین روز از انتخابات در ساعت 13 جهت نام نویسی در انتخابات مجلس دهم وارد وارد فرمانداری بوشهر شد.

نکته جالب در حضور این کاندیدا جهت نام نویسی، همراهی و مشایعت اقشار مختلف در رده های سنی بود که هر کدام از این افراد نمایان گرنمایندگی قشری خاص می باشد که شامل روحانیت، دانشجویان، بانوان، جوانان، مهندسین، صنعت گران، رای اولی ها و کودکی 4 ساله با عنوان قشر آینده ساز مملکت است.

 این کاندیدا پس از نام نویسی  در انتخابات در گفتگو با چغادک نیوز پیرامون هدف از حضور خود در عرصه انتخابات بیان داشت: کسی که می داند و می تواند باید وارد این عرصه شود ولو برای خودم تنها باشد.
وی در خصوص تعیین شعار انتخاباتی خود بیان کرد: ( یا تحول یا تحمل) این شعار ابتدائی ماست که برای انتخابات تعیین کرده ام.

این کاندیدا در پاسخ خبرنگار ما مبنی بر صددرصد امید به اول شدن خود در انتخابات عنوان کرد: من 100 درصد مطمئن هستم که مشاء خیر خواهم شد که این امر هم با اول شدن و باز با اول شدن امکان پذیر است  و مهم این است که مردم ما را باور کنن و به صداقت و خدمت گذاری بنده پی ببرند.

شکیبا نیا با بیان اینکه بصورت مستقل وارد عرصه شده ام گفت: فارغ از اندیشه های سیاسی و جناحی فقط و فقط به یک چیز فکر می کنم که مردمم در رفاه و آسایشی بیشترقرار گیرند که حق مشروع و قانونی آنهاست  و به همین لحاظ شعارم این است اهدنا الصراط المستقیم، پس بصورت مستقل در این عرصه خواهم بود.

وی پیرامون رنگ  و نماد انتخاباتی خود بیان داشت: رنگ انتخاباتی ما سفید است که به نشانه امنیت، صلح و همبستگی است که آن را به نام اتحاد نیز می شناسند، ونماد ما نیزشمع می باشد که هم می سوزیم و هم گرمی بخش جمع دوستان هستیم.

این حقوقدان  در مورد نحوه فعالیت و شناساندن خود در فضای کنونی به مردم بیان داشت: طبق آنچه فعالیت غیرعلنی محسوب می شود و همانگونه که قانون گفته است ما تاکنون 310 جلسه خانگی و همفکری داشته ایم که اکثر آنها در شهر بوشهر و خارگ بوده است.

وی از راه اندازی کار گروه خود در قالب های مختلف خبر داد و گفت: کار گروه های مختلفی از جمله کار گروه مطالعاتی و رصد، کار گروه شناخت مشکلات، کار گروه کشف راهکارها، کار گروه مدیریت و منابع انسانی و مالی و همچنین کار گروه فرهنگی را راه اندازی نموه ایم .

شکیبا نیا در مورد فعالیتش در فضای مجازی عنوان کرد: در حال راه اندازی کانال های اطلاع رسانی تلگرام می باشم و در حال حاظر گروه های واتس آپی نیز بصورت فعال کار شناساندن و معرفی کاندیدا را با خط و مشی دنبال می کند.
وی تصریح کرد: به زودی در هفته پیش رو سایت ما راه اندازی می شود که به مسائل مرتبط با حضور  تخصص و حقوقی و پرسش و پاسخ در مورد مسائل روز شهر و منطقه اختصاص پیدا می کند.

منبع : چغادک نیوز

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد