سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 26
کد خبر: ۱۷۷۴۸۲
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۶
به گزارش سوک؛ امان اله شجاعی یکی از 26 کاندیدایی بود که بعد از ظهر دیروز با حضور در فرمانداری بوشهر در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام نمود.

 این کاندیدای اصلاح طلب از بدو ورود درفرمانداری بوشهر با در دست داشتن گل نرگس با روبان بنفش   جهت نام نویسی پای به عرصه انتخابات گذاشت و شاخه گلها را به پرسنل فرمانداری و عموم مردم اهداء کرد.


 امان اله شجاعی پس از نام نویسی پیرامون هدف خود از انتخاب نماد و رنگ خاص برای انتخابات عنوان داشت: قبل از نام نویسی به صورت ویژه به گل فروشی مراجعه نموده ام و در آغاز امامت حضرت مهدی(عج) به خاطر ولایت عهدی سلطان امام دوازدهم این گل را انتخاب کرده ام و اعلام می کنم در هر شرایط بنده شیعه جعفری هستم.
وی افزود: روبان بنفش  نیز نماد دولت تدبیر و امید است و می خواستم اعلام کنم در سال همدلی و همزبانی مخالف دولت نیستم و آنها را همراهی می کنم که این گل و رنگ نیز در تبلیغات انتخابات بنده استفاده خواهد شد.
شجاعی پیرامون هدف حضور خود درعرصه انتخابات عنوان کرد: هدف از حضورم در انتخابات  تاکید بر اجرای کامل قانون اساسی و به حساب آوردن مردم که صاحبان انقلاب هستند و همچنین پیشرفت و ترقی جمهوری اسلامی بر اساس چشم انداز 1404 می باشد.

منبع: چغادک نیوز

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد