دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 06
کد خبر: ۱۷۷۶۶۰
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۲
به گزارش سوک؛بعد از نام نویسی در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در خصوص هدف از حضور خود در انتخابات گفت: بنده تجربه 4 ساله ای را در مجلس هفتم و سمت نایب رئیسی کمیسیون انرژی داشته ام که  تاثیرات زیادی در شرایط اقتصادی و زیر ساخت های استان ایجاد کرده است.

 وی افزود: در بحث بهرمندی 2 درصد مناطق نفت خیز توانستم آراء نمایندگان را اخذ کنم و در بحث معیشت مردم و ته لنجی نیز با پیگیری های به عمل آمده، رخ داد مهمی را در جنوب ایجاد نمودم که شرایط مالی را در مرز نشینان ایجاد کرد و قانونی شد که مرزنشینان از حقوق مرزنشینی بهره مند شوند.

عطارزاده با بیان اینکه توان آن را دارم که همانند مجلس هفتم برای مردم خدمت نمایم، افزود: طرح موضوع نیروگاه گازی گناوه، بحث گاز استان که افتخارم این است که کلنگ افتتاح گاز کشی آن را در بوشهر زدم و همچنین کلنگ زنی بیمارستان بوشهر با حضور رئیس مجلس که یک آرزویی برای مردم بود، از اقداماتی است که در ذهن های مردم باقی مانده است.

نامزد انتخابات حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه دیلم تصریح کرد: این توان در بنده وجود دارد که مدافع حقوق مردم و صدای رسایی برای آنها باشم و خیلی از نیازهای اساسی  نیز وجود دارد که بدست فراموشی سپرده شده است.

این کاندیدای مجلس پیرامون طیف سیاسی خود گفت: من درمجلس هفتم مستقل بوده ام ولی رقیب بنده را اصولگرا معرفی نمودند، هم اکنون نیز به صورت مستقل وارد انتخابات شدم و به سراغ هیچ تشکیلات سیاسی نرفته ام و به هیچ جریانی اعم از اصولگرا و اصلاح طلب التماس نکرده ام.

شکر اله عطارزاده در مورد تصیم خود جهت شرکت در انتخابات بیان داشت: این تصمیم را حدود یکسال پیش گرفتم و با دوستان خود در آرامش و بدون کمترین حرکت مذاکراتی را داشته ام .

این کاندیدای مستقل پیرامون تحرکات و فعالیت های انتخاباتی خود اظهار داشت: برای اینکه مزاحم مردم نشوم جلسات سخنرانی نداشته ام و در خانه ها حاضر نشده ام  زیرا آنقدر که باید از کار من شناخت وجود دارد و یک دوره کار من را دیده اند.

وی افزود: موقعی که قانون اجازه دهد وارد عرصه تبلیغات انتخابات خواهم شد و طوری نیز عمل نخواهم کرد که قانون را دور بزنم و نیازی ندارم که برخلاف قانون عمل کنم، ما با مردم با دل و اندیشه صحبت می کنیم.

این حقوق دان اظهار داشت: در بوشهر، گناوه و دیلم نیروهای اصیل مذهبی  را شناسایی نموده ام و شورای ستادی ما نیزدر ذهن ما نقش بسته و نیروهای فعال و تاثیر گذاری در بین ما هستند که آنها را تا زمانی که قانون اجازه نداده است در ذهن خود نگه خواهیم داشت.

شکراله عطار زاده با بیان اینکه شرایط ما از مجلس هفتم بهتر است گفت: ضمن احترام به سایر رقبا اعتقاد دارم اگر مشکلات در مسیر راه برایم بروز نکند من انتخاب شده قلوب مردم بوشهر هستم و نگرانی در بحث رای ندارم چونکه خودم یک پای انتخاب در حوزه انتخابیه می باشم .

وی در خصوص شناخت خود از کاندیداها و رقیب احتمالی بیان داشت: کاندیداهای این حوزه چهره های شاخصی هستند و تا زمانی که درشور و حال انتخابات قرار نگرفته اند تعیین رقیب کار دشواری است ولی پیش بینی می کنم نتیجه انتخابات پیروزی جریان حامی ولایت در استان می باشد.

این کاندیدا در جواب خبرنگار چغادک نیوز پیرامون شایعات عدم تائید صلاحیت وی بیان داشت: این تبلیغات برخی از رقبا می باشد، آنها وقتی یک رقیب قوی و مردمی باشد و حضورش مساوی با پیروزی در انتخابات باشد دوست ندارند رقیبی درانتخابات ورود کند و سعی می کنند با نا امید کردن مردم وارد عرصه شود.

عطارزاده در پاسخ به عکس العمل در موقع رد صلاحیت احتمالی اظهار داشت: من عکس العملی نشان نمی دهم زیرا خود را جزئی از نظام می دانم و امیدم این است که چهره ای که در اذهان مردم برای من ساخته اند، توسط شورای نگهبان اصلاح شود.

وی افزود: هیچ موقع این انقلاب را از دست نمی دهم و این انقلاب را از آن خود می دانم و نه تنها دلگیر نمی شوم بلکه با صبر و تحمل به انتظار روزی می نشینم که حقایق و حقانیت ما آشکار شود.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس هفتم خاطر نشان کرد: من قاطعانه اعلام می کنم همه نگرانی ها حل شده است و هیات اجرایی، شورای نگهبان و علما نیز از من حمایت نموده اند و مشکلی که قبلا پیش آمده بود مشکل کشوری بوده است و به اعتقاد خودم، مشکلی ندارم.

وی با بیان اینکه علیه من برخوردهای خصمانه و گزارشات ناصوابی وجود داشت، افزود: یکی از عزیزان در شورای نگهبان در جلسه ای که با جنتی داشتم بعد از شنیدن اظهارات من گفت، ای کاش زودتر شما را ملاقات می کردیم تا آن اتفاقات رخ نمی داد و شورای نگهبان به این نتیجه رسیده است که یک نیروی عاشق ولایت و جانبازدر راه اسلام عقیده اش نسبت به نظام کمتر نمی شود.

منبع : چغادک نیوز

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد