سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 26
کد خبر: ۱۷۷۸۱۳
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۰
به گزارش سوک؛ در واپسین لحظات مهلت نام نویسی نامزدهای انتخابات مجلس دهم عادل دهدشتی، دبیر حزب اعتدال و توسعه و از نزدیکان استاندار بوشهر با حضور در فرمانداری دشتستان و ثبتِ نامش، کاندیدای این حوزه از استان شد تا از هم اکنون در مقابل محمد باقر سعادت، دایی اش قرار بگیرد.

دهدشتی که در زمان استعفایش از فرمانداری دشتستان گفته می شد به خاطر جلوگیری از بروز شایعات به دلیل کاندیداتوری سعادت در انتخابات مجلس دهم از معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری استعفا داده بود اما رفته رفته با رایزنی های نزدیکان استاندار پابه عرصه انتخابات گذاشت.

البته کار به همینجا ختم نشد زیرا همزمان با رایزنی با دهدشتی، گروهی در مرکز استان با انتشار خبرهای حاشیه دار در برکناری سعادت از مسئولیت دفتر جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی و جایگزینی یدالله قائدی و سپس حجت الاسلام محمد صداقت به جای وی سعی کردند جایگاه سعادت را دچار تزلزل کنند.

خبری که البته پس لرزه های بسیاری داشت و کار به جایی رسید که طرفین یکدیگر را متهم به درخواست های اقتصادی و  بی مدیریتی کرده و حسابی از خجالت هم درآمدند.

وقتی سعادت توپ را در زمین مخالفینش انداخت
در هر صورت؛ با نزدیک شدن به زمان انتخابات برخی رسانه های همسو با استانداری بوشهر از احتمال کناره گیری رییس ستاد روحانی در استان بوشهر خبر دادند اما نکته جالب و اوج اختلافات آنجا نمایان شد که سعادت در اولین روز مهلت نام نویسی ها سومین نفری بود که نامش را به عنوان کاندیدای حوزه دشتستان ثبت کرد و توپ را در زمین حامیان عادل دهدشتی، خواهرزاده اش انداخت.

تردید دهدشتی برای ورود به انتخابات
همین موضوع باعث شد تا دهدشتی دچار تردید شده و تا لحظات آخر مهلت ثبت نام صبر کند اما ظاهرا در واپسین دقایق قرار بر این شد تا خواهرزاده نیز در کنار دایی یا در مقابلش در انتخابات پیش روی دشتستان قرار بگیرد.

اکنون دایی و خواهرزاده با هم در انتخابات مجلس دهم از حوزه دشتستان کاندیدا شدند و برخی می گویند در نهایت یکی به نفع دیگری کنار خواهد رفت و برخی سخنان دیگری به زبان می آورند که اکنون مجال بحث نمی باشد.

افزایش اختلافات در جبهه اصلاح طلبان
به هر حال؛ با پایان یافتن مهلت نام نویسی کاندیداها و ثبت نام محمد باقر سعادت و عادل دهدشتی باید گفت اختلافات و پیچیدگی ها در جبهه اصلاح طلبان بسیار بالا بوده و همین موضوع باعث می شود که در مرکز استان یعنی در حوزه بوشهر، گناوه و دیلم علی رغم ثبت نام تعداد متعدد کاندیداهای اصلاح طلب اما حجت الاسلام صداقت به عنوان یکی از نزدیک ترین یاران استاندار بوشهر همراه با حمیده کللی برای ثبتِ نامش به فرمانداری بوشهر رفته و در دشتستان نیز دایی و خواهرزاده علی رغم تمام حرف و حدیث هایی که وجود دارد همزمان نامزد انتخابات شده و تاکنون هم حاضر نشدند به نفع یکدیگر کناره گیری کنند.
منبع : بوشهر نیوز
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد