پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 13
کد خبر: ۱۷۷۸۱۴
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۲
به گزارش سوک ؛ مصطفی سالاری با تاکید بر رعایت بی طرفی کارگزاران دولت در استان بوشهر اظهار داشت: حق نداریم با اموال عمومی در جایگاه و تریبون عمومی و با امکاناتی که متعلق به نظام هست از هیچ کاندیدایی صراحتا یا تلویحا حمایت کنیم یا اقدامی صورت بدهیم که به نوعی عدم رعایت برابری را تداعی کند.


تاکید استاندار بوشهر بر بی طرفی مطلق در انتخابات

وی با تاکید بر تلاش در راستای اجرای انتخابات شفاف و بی طرفانه افزود: همه نامزدها قطعا برای ما برابر هستند و به کاندیداها توصیه می شود در این مرحله پایبند قانون باشند.

سالاری با بیان این که نامزدهای انتخاباتی  وعده ای در امور اجرایی چه در اجتماعات مختصر و چه گسترده ای ندهند، ابراز داشت: کاندیداها در خصوص پروژه ها اعم از طرح های توسعه و طرح های سرمایه گذاری و به ویژه در تقسیمات کشوری اظهار نظری نکرده و قولی به مردم داده نشود.

تاکید بر تلاش همه جانبه برای برگزاری انتخابات مجلس
وی با اشاره به همکاری و تعامل تمامی دستگاه های اجرایی با فرمانداری ها و بخشداری ها افزود: همه باید با ستادهای برگزاری انتخابات از فرمانداران گرفته تا بخشداران و هیات های نظارت همکاری کنند تا بتوانیم بدون هیچ خللی انتخابات را برگزار کنیم. 


تاکید استاندار بوشهر بر بی طرفی مطلق در انتخابات
گلایه برخی فرمانداران از برخی دستگاه ها
به گزارش لحظه نیوز، سالاری با بیان این که بعضی فرمانداران از میزان همکاری ها گلایه داشته اند، اظهار داشت: اینطور نباشد که تجهیزات غیرکارآمد و غیرقابل استفاده که کارکرد و کارایی مناسبی ندارند را در اختیار این بخش ها قرار دهید تا به واسطه این تجهیزات ضعیف در کار تعلل و خلل ایجاد شود. 

استاندار بوشهر ادامه داد: وظیفه ماست که همکاری تمام و کمال را داشته باشیم تا بتوانیم انتخابات را بدون هیچ گونه وقفه و مانع برگزار کنیم.

سالاری با قدردانی از فرمانداران، بخشداران و روسای ثبت احوال گفت: از هیات نظارت استان نیز    بابت انتخاب معتمدین و تشکیل هیات های اجرایی که بدون هیچگونه مشکلی با تعامل سازنده ای که بین این عوامل ایجاد شد از برترین و کم مانع ترین استان ها بودیم، تشکر می کنیم.

تاکید استاندار بوشهر بر بی طرفی مطلق در انتخابات

استاندار بوشهر با بیان این که تمامی کارها در استان در چهارچوب قانون انجام شد، ابراز داشت: هم هیات های اجرایی انتخابات مجلس خبرگان و هم مجلس شورای اسلامی با تعاملی که مشاهده می شود حتما تا آخرین مراحل انتخابات در فضای تعامل، قانونمند و چارچوب دار انتخابات را به پیش خواهیم برد.
منبع : لحظه نیوز
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد