دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 06
کد خبر: ۱۷۸۰۱۵
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۶

به گزارش سوک : دبیر حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر گفت: مؤتلفه اسلامی جدای از جبهه متحد اصولگرایان استان نامزدی معرفی نخواهدکرد و نامزد مؤتلفه در تمام حوزه های انتخابیه استان همان نامزد شورای راهبردی اصولگرایان است.

 عبدالله فاتحی گفت: اصول گرایان استان بوشهر با محوریت روحانیت و قصد قربت، با بصیرت و هوشمندی راه نفوذ آمریکا را می بندیم و جلوی افرادی که نمی خواهند در خط امام (ره) و رهبری حرکت کنند و می خواهند با بیگانگان رابطه دوستانه برقرار کنند با وحدت و انسجام نیروهای مؤمن و ولایتمدار جلوی اینگونه افراد می ایستیم و با حضور باشکوه خود در سرصندوق های رأی نمایندگانی توانمند، اصولگرا و دلسوز وخدمتگزار به مجلس می فرستیم.

فاتحی اظهار کرد: مرحوم استاد عسگر اولادی که یکی از بازماندگان شهدای موتلفه اسلامی بودند در راه وحدت اصولگرایان تلاشی مستمر وخستگی ناپذیر داشتند و مهندس حبیبی و دکتر بادامچیان ادامه دهنده راه آن مرحوم هستند و با تلاش های شبانه روزی خود و مسافرت به اقصی نقاط کشور برای رسیدن اصولگرایان به وحدت می کوشند این بزرگواران مسئولیت بسیار دشوار و سنگینی به عهده گرفته اند و با محوریت روحانیت معظم وجلب رضای الهی جهادگرمیدان سیاست هستند، و حفظ ارزشهای دینی را در راس فعالیت های  خود قرار داده اند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر افزود :در استانهای سراسر کشور تلاش های خوبی برای وحدت اصولگرایان  انجام گرفته است و امیداست در آینده نتایج بهتری بدست آوریم.

عنوان کرد: متاسفانه افرادی در جامعه ما هستند که فقط خودشان را می بینند و حاضر نیستند شایستگی های دیگران ملاحظه نمایند به  این دسته از افراد فهماندن این مطلب که به نفع شخصی که اصلح بوده و واجد شرایط بهتری است انصراف دهند و همکاری و همراهی نمایند دشوار است اما به حمدالله هوشیاری و بصیرت نیروهای مؤمن و انقلابی در استان بوشهر نوید بخش پیروزی تفکر اصولگرایی می باشد.

فاتحی بیان کرد: مؤتلفه اسلامی جدای از جبهه متحد اصولگرایان استان نامزدی معرفی نخواهدکرد و نامزد مؤتلفه در تمام حوزه های انتخابیه استان همان نامزد شورای راهبردی اصولگرایان است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد