پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 06
کد خبر: ۱۷۸۵۹۴
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۶

به گزارش سوك از تنگستان، احمد دشتی صبح امروز در جلسه با اعضای هیئت‌ اجرایی انتخابات در شهرستان تنگستان، اظهار داشت: یکی از رویدادهای مهم سیاسی ـ اجتماعی که در کشور در 7  اسفندماه سال جاری شاهد برگزاری آن هستیم، انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دور مجلس شورای اسلامی است.

وی با بیان اینکه مردم در همه عرصه‌های انتخاباتی همراه با مجریان انتخابات بوده‌اند، تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی بطور میاگین، همه‌ساله یک انتخابات در کشور برگزار شده که مردم در تمامی انتخابات در این عرصه سیاسی اجتماعی مشارکت جدی و فعال داشته‌اند.

جانشین رئیس ستاد انتخابات تنگستان اظهار داشت: مردم شهرستان تنگستان در انتخابات گذشته بیشترین مشارکت را داشته‌اند.

دشتی با اشاره به برگزاری همایش بصیرتی گفت: مردم تنگستان در عرصه‌های مختلف سیاسی ـ اجتماعی تاکنون نقش تاثیرگذار خود را نشان داده‌اند که در آستانه برگزاری انتخابات 7 اسفند همایش بزرگ بصیرتی در این شهرستان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه 70 درصد جمعیت تنگستان در روستاها سکونت دارند، افزود: برای برگزاری انتخابات قانونی با حضور حداکثری در تنگستان اقدامات و برنامه‌های مختلفی تدوین و اجرا شده که بر این اساس 70 درصد رای‌دهندگان تنگستانی در روستاها مستقر هستند.

دشتی با بیان اینکه در سطح شهرستان تنگستان 7 کمیته تخصصی ویژه انتخابات تشکیل شده است، تصریح کرد: 7 کمیته کار انتخابات را برعهده دارند که شامل کمیته‌های پشتیبانی، امنیتی، حقوقی، آموزش، فناوری، استعلامات و حفاظت فیزیکی و کمیته اطلاع‌رسانی است.

وی با اشاره به اینکه شعبه‌های اخذ رای در تنگستان تعیین شده گفت: 58 شعبه اخذ رای در تنگستان ایجاد می‌شود که 27 شعبه آن ثابت و 31 شعبه آن سیار است.

منبع :فارس

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد