دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ - 2020 July 06
کد خبر: ۱۷۸۶۲۴
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۴
به گزارش سوک: رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: شعبه ها و ستادهای شهرستانی پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی در این استان تشکیل شده است و روزانه تخلفات احتمالی انتخاباتی را رصد می کنند.

به گزارش سوک :به نقل از روابط عمومی دادگستری استان؛ علی جمادی در نشست شورای پیشگیری از جرائم انتخاباتی  اعلام کرد: این شعب و ستادها موظف هستند روزانه گزارشهای خود را به ستاد استان ارسال کنند.

وی اظهارکرد: با توجه به نزدیک شدن به انتخابات امکان بروز آسیب ها بیشتر است و دراین ارتباط برنامه هایی به منظور هم افزایی نهادهای مرتبط و متولی امور در دست اقدام است.

جمادی اضافه کرد: جلسات ستاد ویژه پیشگیری و رسیدگی به جرائم انتخاباتی استان بوشهر به صورت مستمر و با فواصل کوتاه برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد:همه دستگاه ها باید ضمن تعامل با یکدیگر و رصد روزانه شعب و ستادها بر فعالیت های انتخاباتی نسبت به هر فعالیتی دراین زمینه آمادگی لازم را داشته باشیم.

جمادی با قدردانی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای برگزاری جلسه توجیهی ویژه نشریات و سایت های خبری استان با حضور دادستان بوشهر و مسئولان ستاد انتخابات استان ادامه داد: با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، کتابچه ای با محتوای قوانین انتخابات دردست تهیه است ودراختیارادارات و سازمانها، اصحاب نشریات مکتوب و مجازی، ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی قرار خواهد گرفت.

وی گفت: همه اشخاص حقیقی و حقوقی موظف هستند به قانون عمل کنند و تجربه نشان می دهد، اگر قبل از بروز آسیب، قوانین را تشریح کنیم و افراد نسبت به حقوق و تکالیفشان توجیه شوند، آمار آسیب ها بشدت کاهش می­یابد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد