پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - 2021 May 06
کد خبر: ۱۷۹۴۳۴
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۵

به گزارش سوک: به نقل "چغادک نیوز"، امان اله شجاعی از کاندیداهای اصلاح طلب حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم در یکی ازنشست های خانگی خود در جواب سوالی پیرامون تائید صلاحیت عده ای که محکومیت هایی داشتند بیان داشت: اگر کسانی که تائید شدند پرونده ای داشتند قطعا در هیات اجرایی مشخص می شد ولی بنده پرونده آنها را ندیده ام و نمی توانم در این زمینه صحبتی نمایم.

بعد از رد صلاحیتم اعتراض می کنم

وی در خصوص رد صلاحیت احتمالی خود در شورای نگهبان اظهار داشت: بعد از رد صلاحیتم بواسطه شرایطی که قانون برایم مقدور نموده است در مدت 20 روز فقط اعتراض می نمایم زیرا این را، حق قانونی خود می دانم.

اصلاح طلبان هنوز به اجماعی دست نیافته اند

این کاندیدای اصلاح طلب وجود نام خود را در خروجی شورای ائتلاف اصلاح طلبان بعید دانست و گفت: اصلاح طلبان هنوز به اجماعی دست نیافته اند ولی احتمال دست یافتن آنها به اجماع نیز قطعی است.

اگر پرچم اصلاح طلبان را به دستم ندادند کنار می روم

 وی ادامه داد:  اینکه پرچم را بدست من بدهند احتمال آن بسیار کم می باشد و اگر پرچم بدست دیگری افتاد و رفتار وی منطقی بود من کنار می روم، چونکه نمی خواهم اندیشه ام شکست بخورد، ولی تاکنون از من خواسته نشده است.

اصلاح طلبان گفتند در دشتستان ثبت نام کنم ولی نپذیرفتم

شجاعی در خصوص نشست های خود با اصلاح طلبان بیان داشت: جلساتی را در منزل خود در موقع استیضاح وزیر علوم داشته ایم و در جلسه دیگری از من خواسته شد در دشتستان ثبت نام کنم ولی من آن را نپذیرفتم و در حوزه بوشهر ثبت نام کردم.

درستادی که پرچم اصلاح طلبان به دست اوست چایی تقسیم می کنم

وی افزود: در جلسه دیگری که در منزلم داشتیم  دوستان اعلام کردند که اگر فردی توانمند تر از شما باشد و پرچم اصلاح طلبان را به دستش دادیم شما چکار خواهید کرد؟ من هم گفتم در این صورت در ستادش چایی تقسیم می کنم و این کار را خواهم کرد.

محاکمه علنی سران فتنه و پخش مستقیم در تلویزیون تنها راه گذر از سال 88

این فعال اصلاح طلب گذر از فتنه 88 را لازمه قانون گذاری دانست و گفت: کشور نیاز به ترقی دارد و مشکل ما این است که هنوز در سال 88 مانده ایم که بنده معتقدم باید محاکمه علنی شود و در تلویزیون هم پخش شود تا مردم ببینند و قضاوت نمایند که تنها راه گذر از سال 88 می باشد و قطعا برای مملکت نیز هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد برای اینکه مردم نا امنی را نمی خواهند.

رئیس جمهور باید پاسخ گویی را از دفتر خود شروع کند

کاندیدای حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم گفت: رئیس جمهور باید پاسخ گویی را از دفتر خود شروع کند تا این موضوع به پایین تر هم برسد و به امید و اعتماد سازی منجر شود که رونق اقتصادی را در بر خواهد داشت و در صورت راهیابی به مجلس اولین کاری که خواهم کرد ایجاد شرایط پرسش گری مردم و پاسخ گویی مسئولین است و این را رئیس جمهور باید انجام دهد تا در جامعه نهادینه شود.

اصولگرایان بهتر از اصلاح طلبان به نتیجه می رسند

وی پیرامون وضعیت اصلاح طلب ها و اصولگرایان ابراز داشت: در حال حاضر بعید نیست اصولگرایان بهتر از اصلاح طلبان به نتیجه برسند و اگر اصلاح طلبان منافع گروهی خود را ببینند باید عارف ها را کنار بگذارند تا به روحانی ها برسند.

به نظارت استصوابی هیچ اعتراضی ندارم

امان اله شجاعی بابیان اینکه نظارت استصوابی و ولایت فقیه باید باشد، افزود: آنچه در قانون آمده است من آن را قبول دارم و به آن رای داده ام و در خصوص نظارت استصوابی هیچ اعتراضی به آن ندارم و اعتقادم آن است که نباید از آن سوء استفاده شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد