پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 06
کد خبر: ۱۷۹۷۱۲
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۲۳:۱۹

 به گزارش سوک:سید مسلم موسوی ، در پی  تائید صلاحیت اسماعیلی از جانب شورای نگهبان گفت: وظیفه دارم از سوی دکتر زینب اسماعیلی کاندیدای دوره دهم مجلس شورای اسلامی، مراتب تشکر ایشان را از شورای محترم نگهبان و وزارت محترم کشور، همچنین هیئت نظارت استان و هیئت اجرایی حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه ودیلم که به تکالیف خود، که مصرح ومندرج در قانون است عمل نمودند.

سخنگوی زینب اسماعیلی در انتخابات مجلس دهم افزود: همچنین عرض تشکر به خاطر احساس وظیفه و دینی که ثبت نام کنندگان به انقلاب، نظام، جامعه و خانواده معظم شهداء و فرزندان این بوم قدیمی نشان دادند و وارد این مرحله از خدمت و ادای دین به کشور شدند .

وی افزود: دکتر اسماعیلی از کسانی بوده اند که در ادامه مسیر، خود را در معرض انتخاب مردم کشور، استان و حوزه انتخابیه قراردادند و اعلام نموده است، امیدوارم کاندیداها در فضای رقابت سالم و اخلاقی در معرض انتخاب زنان و جوانان قرار داده و هرکس که مورد اقبال مردم قرار گرفت دیگر کاندیداها نیز در کنار مردم در جهت خدمت، وی را یاری نمایند.

این سخنگو با بیان اینکه اسماعیلی در این مدت تحت فشار از سوی برخی افراد بوده است خاطر نشان کرد: همانگونه که قبلا وی اعلام نموده است این گونه بوده و شایعاتی نیز مبنی بر کناره گیری و انصرافش در خبرها آمده بود ولی وی اعلام نموده است تا 7  اسفند در میدان خواهد ماند و پس از آن نیز در صورت اعتماد زنان، جوانان و آحاد مردم عزیز خدمت خود را در قالب نمایندگی ادامه خواهند داد.

موسوی در پایان گفت: زینب اسماعیلی پیامی نیز به سردار سرلشکر عزیز جعفری داشتند که در فرصتی مناسب این پیام و درخواست را در جهت حفظ و حراست از انقلاب و نهادهای انقلابی و به عنوان یک فرزند شهید، فرزند ولایت، انقلاب و فرزند استان به ایشان خواهند داد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد