پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - 2020 August 06
کد خبر: ۱۷۹۹۸۶
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۸

به گزارش سوک به نقل "گام نیوز"،  پایگاه ارگان دوم خردادی های بوشهر اقدام به انتشار مطلبی با ذکر مشخصات و سوابق برخی از ثبت نام کنندگان انتخابات مجلس در شهر بوشهر کرده است و نسبت به عدم احراز صلاحیت این افراد انتقاد کرده و بیان نموده چگونه این افراد با این سوابق دانشگاهی و مسئولیتی صلاحیتشان محرز نشده اما برخی افراد با سوابق کمتر صلاحیتشان احراز شده است.

با این مطلب و تیترهایی که دقیقا کپی برداری از رسانه های زنجیره ای دوم خردادی تهران نشین و حتی رسانه های دشمنان ملت مثل بی بی سی و صدای آمریکا است، معلوم می شود طرح و نقشه آقایان دوم خردادی دارد دنبال می شود.

دوستان دستگیر شده فتنه که در سال 88 یک ذره به حق الناس پایبند نبودند و قانون را بر نتافتند حالا با ارائه تعبیر وارونه از کلام رهبر انقلاب سعی دارند شورای نگهبان را به عدم رعایت حق الناس متهم کنند، همان حق الناسی که رهبری تاکید کردند اگر کسی که صلاحیت ندارد هم تایید شود حق الناس زیر پا گذاشته شده است.

امام خمینی( ره ) نیز درباره شورای نگهبان فرمودند:" اما قابل توجه است که عدم احراز بر این معنا نیست که این افراد شناخته شده نیستند یا صلاحیت علمی نمایندگی را ندارد بلکه برای نمایندگی فرد باید در عمل پایبند ولایت فقیه باشد و باید در عمل پایبند دین مبین اسلام باشدو در دفاع از اسلام و انقلاب مستحکم عمل کرده باشد."

ولی سوال اینجا است که این دوستان با ذکر سوابق مدیریتی و علمی چند نفر به دنبال چه چیزی هستند؟ آخر این افراد قطعا به سبب ضعف علمی یا مدیریتی رد نشده اند و مسایل عدم احراز آنها به خودشان گوشزد شده است.

آقای نویسنده عزیز؛ کسی که در روزهای داغ فتنه به سبب فعالیت های ضد قانون دستگیر شده، گیرم که پروفسور باشد؛ گیرم سوابق مدیریتی درخشان داشته باشد، این آقا میزان التزام خود را به نظام و اسلام این گونه ثابت کرده است.

دوست عزیز نویسنده اعضاء هیئت نظارت را به غار نشینی و صومعه نشینی متهم می کند و می گوید آنها از کار دنیا سر در نمی آورند و بهتر است کار دنیا را به اهل دنیا بسپارند یعنی همان تئوری پردازی جدایی دین از سیاست؛ یعنی دنیا را بدهید به ما و شما بروید به فکر آخرت باشید.

حضور شورای نگهبان برای بررسی صلاحیت ها به همین سبب است که افرادی وارد گود انتخابات شود که در همه شرایط حداقل ها را داشته باشد نه اینکه هر کس با هر اعتقادی وارد میدان انتخابات شود و بخواهد آرا مردم را با شیوه های مختلف کسب کند.

فریب مردم شیوه ای است که برخی رسانه های دست پرورده جریان تجدیدنظر طلب سالیان سال است به کار می بندند، آقایان باید مراقب حرف های خود و اثرات آن باشند، اتهامی را بر کاغذ نزنند.

آخر کسی که خودش این سو و آن سو از عدم اعتقادش به ولایت فقیه سخن می راند و در جلسه ای شرکت می کند که در آن به ولی فقیه توهین شده و اصل نظام زیر سوال رفته و آن آقا نیز سکوت اختیار کرده، چگونه می خواهد فردا در کرسی مجلس شورای اسلامی از منافع مردم مسلمان و نظام اسلامی دفاع کند.

مگر خمینی کبیر نفرمودند "میزان حال فعلی افراد است" پس چرا اینقدر اصرار کنیم که به خاطر گذشته دوستانمان برخی مسائل امروز آنها نادیده گرفته شود.

در ضمن در کجای دنیا سوابق پدران به حساب پسران نوشته می شود، پسرانی که به آرمان های پدر پایبند نبوده و به همان آرمان ها تاخته اند.

عدم احراز صلاحیت فقط به دلیل ناشناس بودن نیست، برخی ها اقداماتی انجام داده اند که صلاحیت آنها را دچار تردید کرده و به سبب حساسیت شورای نگهبان در حفظ آبروی افراد برای آنها عدم احراز درج شده است و عدم صلاحیت بیان نشده است.

و دیگر مسئله اینکه جریان رسانه های زنجیره ای که خط تخریب شورای نگهبان را ادامه می دهند خوب می دانند که شورای نگهبان دلایل رد یا عدم احراز را تنها به خود فرد می تواند ارائه دهد و نمی تواند در رسانه ها درج کند زیرا آبروی افراد در میان است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد