پنجشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ - 2020 May 28
کد خبر: ۱۸۲۵۹۷
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۷
با این توصیف باید منتظر بود تا از تاکتیک جدید اصلاح طلبان دشتستان در روزهای آینده که تنور انتخابات برشته می شود رونمایی شود.
در حالی که همایش اجماع انتخاباتی اصلاح طلبان دشتستان با معرفی کاندیدای واحد در روز 23 بهمن ماه به پایان رسید خبر می رسد که اختلافاتی نیز در این زمینه ایجاد شده است.

به گزارش سوک ، هر چند یکی از دست آورده های این نشست انتخاب یک گزینه از بین سه گزینه موجود بوده و اعلام شد که مابقی کاندیداها به دلیل تعهد به میثاق نامه اصلاح طلبان دشتستان از کاندیداتوری انصراف داده اند اما یک نفر از این دو تن اعلام کرده که همچنان در صحنه انتخابات حضوری فعال دارد .

البته هواداران احمدزاده از کاندیداهای این دوره از مجلس در حوزه انتخابیه دشتستان معتقدند که وی یکی از گزینه های است که در تمامی نشست های خانگی ، خود را فردی اصلاح طلب معرفی کرده و با بازنشر این دیدگاه در شبکه های اجتماعی از وی به عنوان شانس اول اصلاح طلبان دشتستان برای ورود به مجلس یاد می کنند .

پس از این که در نشست اجماع اصلاح طلبان دشتستان از وی به عنوان سه اصلاح طلب کاندیداتوری مجلس از این حوزه نامی برده نشد هواداران وی در شبکه های اجتماعی به شدت اقدام به اعتراض به تشکیلات اصلاح طلبی دشتستان کرده و آن را به مثابه نادیده گرفتن حق این کاندیدای اصلاح طلب دانستند.

از طرفی اسکندری که نتوانست به عنوان نفر اول در اجماع اصلاح طلبان دشتستان در تالار آیینه برازجان نامی برای خود دست و پا کند و از وی تحت عنوان انصراف از کاندیداتوری مجلس به دلیل امضاء میثاق نامه اصلاح طلبان یاد شد نیز روز گذشته از خود عکس العمل نشان داد و اعلام کرد برنامه ای برای کنارگیری از نامزدی انتخابات به نفع جریان اصلاح طلبی در دشتستان ندارد و اصولا پای هیچ گونه برگه ای را امضائ نکرده که اینک متعهد به اجرای آن باشد .

وی نیز خود را رای اولی اصلاح طلبان دشتستان می داند و معتقد است که می تواند در کارزار انتخاباتی بیشترین سبد آراء اصلاح طلبان دشتستان را بدست گیرد.

البته سردار بصیری دیگر کاندیدای اصلاح طلب دوره دهم مجلس شورای اسلامی با مراجعه به فرمانداری دشتستان رسما  انصراف داد تا نسبت به قولی که داده وفادار باشد .

حال با این شرایط و در حالی که بخش عمده ای از اصلاح طلبان دشتستان سعادت را گزینه اول اصلاح طلبان دشتستان نمی دانند و باور می کنند که رقابت را به سادگی به دکتر دهقانفرد و مختاری که از شانس های اول مردم دشتستان برای ورود به مجلس هستند واگذار می کند به دنبال ایجاد یک راهکار برای برگزاری یک متینگ سیاسی همه جانبه با حضور بزرگان اصلاح طلب دشتستان هستند تا فردی را انتخاب کنند که قادر باشد در برابر دکتر دهقانفرد و مختاری قد علم کند .

با این توصیف باید منتظر بود تا از تاکتیک جدید اصلاح طلبان دشتستان در روزهای آینده که تنور انتخابات برشته می شود رونمایی شود.
منبع: سوک
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد