دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۸ - 2019 July 15
کد خبر: ۱۸۳۶۵۷
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۸
نتایج غیررسمی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور اعلام شد.

به گزارش سوک، دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح روز گذشته (جمعه) در سراسر کشور با دستور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور آغاز شد و ساعت 23:45 پایان یافت.

نتایج غیررسمی آرای انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور متعاقباً‌ در همین خبر بروزرسانی می‌شود:

در جدول زیر اصولگرایان با رنگ زرد، اصلاح طلبان با رنگ آبی، اعتدالیون بنفش و مستقلان بدون رنگ مشخص شده‌اند.

همچنین حوزه‌هایی که به دور دوم کشیده شده‌اند با علامت * ستاره متمایز شده‌اند.

 

 

 

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش سیاسی دور دوم تعداد کرسی
ورزقان علیزاده

اصولگرا
 

  1
ملکان سلمان خدادادی مستقل   1
هشترود و چاراویماق        
تبریز، اسکو و آذرشهر مسعود پزشکیان     1
علیرضا بیگی      
       
       
       
       
سراب و مهربان مجید نصیر پور اصلاح طلب * 1
یوسف داوودی مستقل    
بناب اعزازی

اصولگرا  

  1
بستان‌آباد محمد وحدتی مستقل   1
مرند و جلفا محمد حسن‌نژاد مستقل    
کریم شافعی اصلاح‌طلب . 1
مراغه و عجب شیر مهدی دواتگری اصولگرا    
محمدعلی حسین‌زاده اصولگرا * 1
میانه فرمند اصلاح‌طلب   1
شیویاری اصولگرا   1
کلیبر و هوراند قلی‌الله قلیزاده اصولگرا   1
اهر و هریس  

بیت‌الله عبدالهی

اصلاح‌طلب * 1
مهدی حسینیان اصولگرا    
شبستر علی لو اصولگرا * 1
آقاپور مستقل *  

 

آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بوکان محمد قسیم عثمانی اصلاح‌طلب   1
مهاباد جلال محمودزاده اصلاح‌طلب   1
خوی تقی‌ کبیری اصولگرا   1
ماکو و چالداران عین‌الله شریف پور مستقل * 1
محرم اکبر زاده اصولگرا
نقده و اشنویه عبدالکریم حسین‌زاده اصلاح‌طلب   1
میاندوآب، تکاب و شاهین دژ میرزایی مستقل   2
مهدی عیسی‌زاده اصولگرا  
سردشت و پیرانشهر رسول خضری مستقل   1
ارومیه نادر قاضی‌بور اصولگرا   3
سلماس رسول جلایر اصولگرا * 1
شهروز برزگر اصولگرا

 

اردبیل
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوار ایرج بیگدلو اصولگرا * 1
شکور پورحسین مستقل
خلخال و کوثر بشیر خالقی اصولگرا   1
مشکین شهر ولی ملکی اصولگرا   1
گرمی سیدحمایت میرزاده اصلاح‌طلب   1
اردبیل، نمین، سرعین و نیر (1)رضاکریمی اصلاح‌طلب   3
(2)صدیف‌بدری اصولگرا  
اکبر نیک‌زاد اصولگرا *
محمد فیضی اصلاح‌طلب

 

ایلام
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهر شادمهر کاظم‌زاده اصلاح‌طلب * 1
علی‌محمد احمدی مستقل
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران جلال میرزایی اصلاح‌طلب * 2
لطیف صادقی اصولگرا
سلام امینی مستقل
سارا فلاحی مستقل

 

اصفهان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگل سید جواد ساداتی نژاد اصولگرا   1
اصفهان       5
خوانسار و گلپایگان علی بختیار اصلاح‌طلب   1
قمصر و نطنز مرتضی صفاری اصولگرا   1
شاهین شهر، برخوار و میمه حسینعلی حاجی‌دلیگانی اصولگرا   1
نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی اصولگرا   1
نائین عباسعلی پوربافرانی اعتدال   1
اردستان سید صادق طباطبائی‌نژاد اصولگرا   1
شهرضا محمدرضا آقائی اصولگرا * 1
سمیه محمودی اصولگرا
فلاورجان سید ناصر موسوی لارگانی اصولگرا   1
مبارکه زهرا سعیدی مبارکه مستقل   1
چادگان، فریدون‌شهر و فریدن اکبر ترکی اصولگرا   1
لنجان محسن کوهکن اصولگرا   1
سمیرم سلیمی اصولگرا   1
جعفری اصولگرا  
خمینی‌شهر سیدمحمدجواد ابطحی اصولگرا   1

 

البرز
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
ساوجبلاغ محمود بهمنی اصولگرا   1
کرج عزیز اکبریان اصولگرا   2
محمد جواد کولیوند اصولگرا  

 

بوشهر
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
دشتستان محمد باقر سعادت اعتدال   1
کنگان، دیر و جم سکینه الماسی اعتدال   1
دشتی و تنگستان سیدکمال‌الدین شهریاری اصولگرا   1
بوشهر، گناوه و دیلم عبدالحمید خدری اصلاح‌طلب   1

 

تهران
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
دماوند و فیروزکوه سید احمد رسولی‌نژاد اصولگرا   1
ورامین و پیشوا سید حسین نقوی حسینی اصولگرا   1
رباط کریم       1
شهریار حسن گروسی مستقل * 1
محمد محمودی اصلاح‌طلب
پاکدشت محمد قمی اصلاح‌طلب   1
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس       30

 

چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
شهرکرد سامان اردشیر نوریان اعتدال   1
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار علی کاظمی اصلاح‌طلب * 1
قدرت‌الله حمزه اصولگرا
بروجن خدیجه ربیعی فرادنبه اصولگرا * 1
علی نادری فرد اصولگرا
لردگان محمد خالدی سردشتی مستقل   1

 

خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بیرجند و درمیان سید محمد باقر عبادی اصولگرا   1
قائنات فرهاد فلاحتی اصولگرا   1
نهبندان و سربیشه نظر افضلی اصولگرا   1
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه محمد رضا امیر حسن خانی اصولگرا   1

 

خراسان رضوی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
چناران و طرقبه محمد دهقان اصولگرا   1
مشهد و کلات (1)امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی اصولگرا   5
(2)حسین حسین‌زاده بحرینی اصولگرا  
     
     
     
گناباد حمید بنایی مستقل   1
تربت حیدریه سعید باستانی اعتدال * 1
ابوالقاسم خسروری اصولگرا
درگز حاتمیان اصلاح‌طلب   1
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد بهروز بنیادی اصلاح‌طلب   1
نیشابور حمید گرمابی اصلاح‌طلب   2
هاجر چنارانی مستقل  
خواف و رشتخوار محمود نگهبان سلامی اصلاح‌طلب   1
فریمان و سرخس احسان قاضی‌زاده اصولگرا   1
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب مقصودی اصولگرا   2
سبحانی‌فر اصلاح‌طلب    
قوچان و فاروج هادی‌شوشتری اصلاح‌طلب   1
تربت جام و تایباد رحیمی اصلاح‌طلب   1

 

خراسان شمالی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بجنورد علی اکبری اصلاح‌طلب   2
علی‌قربانی اصلاح‌طلب  
شیروان عبدالرضا عزیزی مستقل   1
اسفراین هادی قوامی اصولگرا   1

 

خوزستان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
اهواز       3
ماهشهر، امیدیه و هندیجان حبیب آقاجری اصولگرا   1
شوش سید رازی نوری اصولگرا   1
اندیمشک فریدون حسنوند اصولگرا   1
شوشتر سهراب گیلانی اصولگرا   1
مسجد سلیمان عسگر ظاهری   * 1
علیرضا زرناصری  
دزفول عباس پاپی ‌زاده اصولگرا   1
رامهرمز اقبال محمدیان اصولگرا   1
خرمشهر عبدالله سامری مستقل   1
شادگان مجید ناصری نژاد اصولگرا   1
دشت‌آزادگان قاسم ساعدی اصولگرا   1
آبادان       3
ایذه و باغملک       1
بهبهان محمودرضا ضرغامی اصلاح‌طلب   1

 

زنجان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
زنجان و طارم       2
ابهر و خرمدره محمدرضا خانمحمدی اصولگرا * 1
محمد عزیزی اصولگرا
خدابنده احمد بیگدلی مستقل * 1
سیدالبرز حسینی اصولگرا
ماهشان، انگوران و ایجرود مرتضی خاتمی     1

سمنان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
سمنان و مهدیشهر احمد همتی اصلاح طلب   1
شاهرود سیدحسن حسینی شاهرودی اصولگرا   1
دامغان ابوالفضل حسن بیگی اصولگرا   1
گرمسار و آرادان غلامرضا کاتب اصولگرا   1

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
زاهدان

علیم یارمحمدی

 

اصلاح‌طلب   2

حسینعلی شهریاری

اصولگرا  
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین علی کرد اصولگرا   1
سراوان محمدباسط درازهی     1
زابل

حبیب‌الله دهمرده

احمد علی کیخا

اصولگرا

اعتدال

  2
چابهار، نیکشهر و کنارک عبدالغفور ایران‌نژاد اصولگرا   1
ایرانشهر و سرباز عبدالناصر درخشان اصلاح‌طلب   1

 

فارس
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
نیریز و استهبان فرهاد طهماسبی اصولگرا * 1
اصغر مسعودی مستقل
شیراز       4
لامرد و مهر محسن علوی اعتدال   1
داراب و زرین دشت عسگری اصولگرا * 1
انصاری اصلاح‌طلب
خرامه، سروستان و کوار داریوش اسماعیلی اصولگرا   1
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت       1
آباده، بوانات و خرم‌بید زارع اصولگرا   1
لارستان، خنج و گراش جمشید جعفرپور اصولگرا   1
جهرم       1
اقلید سید حسین افضلی اصلاح‌طلب   1
سپیدان       1
رستم و ممسنی       1
کازرون رضازاده مستقل   1
فسا جمالی نوبندگانی اصولگرا   1
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند کرم‌پور اصلاح‌طلب   1

 

قزوین
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
قزوین و آبیک

سیده‌حمیده زرآبادی

داوود محمدی

 اصلاح‌طلب

مستقل

  2
تاکستان بهمن طاهرخانی اصولگرا   1
بوئین‌زهرا بابایی اصلاح‌طلب   1

قم

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
قم احمد امیرآبادی اصولگرا   3
علی لاریجانی مستقل  
مجتبی ذوالنوری اصولگرا  

کردستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بیجار حمدالله کریمی

اصلا‌ح‌طلب

  1
مریوان و سروآباد منصور مرادی مستقل * 1
امید کریمیان اصلاح‌طلب
سقز و بانه محسن بیگلری اصولگرا   1
قروه و دهگلان علی‌محمد مرادی مستقل   1
سنندج، دیوان دره و کامیاران       2

کرمان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی اصولگرا   2
محمد مهدی زاهدی اصولگرا  
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر علی نیک‌زاد اصلاح‌طلب   1
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج احمد حمزه اصلاح‌طلب   1
جیرفت و عنبرآباد یحیی کمالی‌پور اصولگرا   1
بافت، رابر، ارزوئیه علی برز بختیاری اصلاح‌طلب   1
سیرجان و بردسیر شهباز حسن‌پوربیگلری اصولگرا   1
شهربابک علی اسدی‌کرم اصلاح‌طلب   1
رفسنجان و انار احمد محمدی انارکی اصلاح‌طلب   1
زرند و کوهبنان حسین امیری‌خامکانی اصلاح‌طلب   1

 

کرمانشاه
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
اسلام‌آباد غرب حشمت‌الله فلاحت‌پیشه

اصولگرا

  1
کنگاور صحنه و هرسین حسن سلیمانی
سیدجواد حسینی کیا
اصولگرا   1
سنقر و کلیایی

اصولگرا

  1
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب فرهاد تجری اصولگرا   1
پاوه شهاب نادری اصولگرا   1
کرمانشاه (1)عبدالرضا مصری اصولگرا   3
(2)سیدقاسم جاسمی اصولگرا  
محمد کرمی‌راد اصولگرا

*

سید سعید حیدری طیب اصلاح‌طلب

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بویراحمدودنا غلام‌محمد زارعی اصلاح‌طلب   1
کهگیلویه و بهمئی عدل هاشمی‌پور اصولگرا   1
گچساران غلامرضا تاجگردون اصلاح‌طلب   1

گلستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
علی‌آباد کتول اسدالله قره‌خانی     1
گنبد کاووس قرجه‌طیار مستقل   1
رامیان و آزادشهر ابراهیمی اصولگرا   1
کردکوی، بندرترکمن و بندرگز       1
مینودشت و کلاله       1
گرگان و آق‌قلا       2

 

گیلان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
آستارا ولی داداشی اصولگرا   1
فومن محمد مهدی افتخاری اصلاح‌طلب   1
لنگرود مهرداد لاهوتی اصلاح‌طلب   1
تالش، رضوانشهر و ماسال محمود شکری اصولگرا   1
لاهیجان و سیاهکل ذبیح‌الله نیک‌فر اصولگرا   1
صومعه‌سرا سیدکاظم دلخوش اصلاح‌طلب   1
انزلی حسن خسته‌وند اصولگرا   1
رودسر و املش اسدالله عباسی اصولگرا   1
آستانه اشرفیه محمد حسین قربانی اصلاح طلب   1
رودبار صمد مرعشی اصولگرا   1
رشت غلامعلی جعفرزاده اعتدال   3

لرستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
خرم‌آباد محمد بیرانوند اصلاح‌طلب   2
محمدرضا ملک‌شاهی‌راد اصولگرا
مرتضی محمودوند مستقل
اعظم محمد نیا مستقل
سلسله و دلفان علی رستمیان اصولگرا   1
کوهدشت اله‌یار ملک‌شاهی اصولگرا   1
الیگودرز محمد خدابخشی اصولگرا   1
درود و ازنا حسین گودرزی اصولگرا * 1
مجید کیان‌‌پور مستقل  
پلدختر سید حمیدرضا کاظمی اصولگرا   1
بروجرد علاءالدین بروجردی اصولگرا * 2
هادی مقدسی اصولگرا
عباس گودرزی اصولگرا
فاطمه مقصودی مستقل

 

مازندران
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بابل نجفی اصلاح‌طلب   2
ساری علی‌اصغر یوسف‌نژاد اصلاح‌طلب   2
محمد دامادی اصلاح‌طلب  
نوشهر و چالوس احمدی لاشکی مستقل   1
نکا، بهشهر و گلوگاه محمد علی شاعری اصولگرا   1
آمل و لاریجان عزت‌الله یوسفیان ملا اصولگرا   1
بابلسر و فریدونکنار ولی‌الله نانواکناری اصولگرا   1
نور و محمود‌آباد صفرعلی اسماعیلی اصلاح‌طلب   1
قائمشهر، سوادکوه و جویبار عبدالله رضیانی اصلاح‌طلب   2
سید کمال علیپور اصولگرا  
سید علی ادیانی‌راد اصولگرا  
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد شریعت‌نژاد اصلاح‌طلب   1

 

مرکزی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
اراک، کمیجان و خنداب کریمی اصولگرا   2
شازند صاحب علی غفاری اصولگرا * 1
علی ابراهیمی اصلاح‌طلب
دلیجان و محلات علیرضا سلیمی اصولگرا   1
ساوه و زرندیه شهلا میرگلوبیات اصولگرا * 1
محمدرضا منصوری مستقل
خمین محمد ابراهیم رضایی اصولگرا   1
تفرش، آشتیان و فراهان محمد حسینی اصلاح‌طلب   1

 

هرمزگان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریک سید مصطفی ذوالقدر اصلاح‌طلب   1
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی حسین هاشمی تختی‌پور اصولگرا   3
احمد مرادی اصولگرا  
محمد آشوری تازیانی اصولگرا  
بندرلنگه، بستک، پارسیان خالد زمزم‌‌نژاد اصلاح‌طلب * 1
احمد جباری اصولگرا

 

همدان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
رزن حسن لطفی اصلاح‌طلب * 1
عطاالله سلطانی صبور اصولگرا
اسدآباد اکبر رنجبرزاده اصولگرا   1
نهاوند حسن بهرام‌نیا اصولگرا   1
بهار و کبودرآهنگ محمد علی پورمختار اصولگرا   1
تویسرکان محمدمهدی مفتح اصولگرا   1
ملایر (1)محمد کاظمی اصلاح‌طلب   2
احد آزادی‌خواه اصولگرا *
علیرضا امامی مستقل
همدان حاجی بابایی اصولگرا   2
امیر خجسته اصولگرا  

 

یزد
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
یزد و صدوق سیدابوالفضل موسوی اصلاح‌طلب   1
اردکان محمدرضا تابش اصلاح‌طلب   1
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم       1
تفت و میبد کمال دهقانی اصلاح‌طلب   1

 

اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
زرتشتیان اسفندیار اختیاری مستقل   1
کلیمیان‌ مره‌صدق مستقل   1
ارامنه شمال کارن‌خانلری مستقل   1
آشوری یوناتن بت‌کلیا مستقل   1
ارامنه جنوب ژرژیک آبرامیان مستقل   1

منبع:فارس

منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد