يکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
کد خبر: ۱۹۸۰۲۸
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۵
رئیس سازمان برنامه و بودجه خبر داد
رئیس سازمان برنامه و بودجه از ایجاد 950 هزار فرصت شغلی در برنامه ششم توسعه و سرمایه‌گذاری 734 هزار میلیارد تومانی برای اشتغال در طول این برنامه خبر داد.

به گزارش سوک، محمد باقر نوبخت که صبح امروز با استقبال دکتر سالاری استاندار بوشهر و جمعی از مدیران استانی برای انجام سفری یک روزه وارد بوشهر شده در بدو ورود در جمع خبرنگاران اظهار داشت: استان بوشهر به فرهنگ، دین و توسعه مشهور است.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه بنده معین استان بوشهر هستم در این سفر مباحث مربوط به بودجه، توزیع اعتبارات و طرح‌های اقتصاد مقاومتی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نوبخت تصریح کرد: با توجه به ظرفیت استان بوشهر و ماموریتی که در دولت دارم تصمیماتی خوبی در این نشست‌های اتخاذ خواهد شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه در ارتباط با اشتغال و بیکاری در کشور هم گفت: در طول برنامه ششم توسعه 950 هزار فرصت شغلی باید در کشور فراهم شود و در بودجه سال آینده هم هزار میلیارد تومان برای اشتغال اختصاص خواهد یافت.

نوبخت تاکید کرد: اشتغال فقط با برنامه خاص و ویژه محقق نمی‌شود بلکه نیازمند سرمایه‌گذاری هستیم به طوری که در برنامه ششم توسعه پیش بینی می‌کنیم 734 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری سالانه در کشور صورت گیرد تا بتوانیم در پایان برنامه ششم توسعه نرخ بیکاری کشور را تک رقمی کنیم.

پایان خبر/

نام:
ایمیل:
* نظر: