يکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
کد خبر: ۱۹۸۰۸۰
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۲
یکی از شهروندان بندر دیر در شهرستان دیر گفت: اقدام به موقع پلیس در دستگیری سارق مسلح در این شهرستان ستودنی است و با اقدامات پلیس شاهد امنیتی خوبی در سطح شهرستان دیر هستیم که می طلبد مردم همکاری خوبی با پلیس داشته باشند.

به گزارش سوک ؛ جمعی از شهروندان شهرستان دیر در شهرستان دیر با اظهار شادمانی از اقدام به موقع پلیس در مقابله و دستگیری راهزن مسلح راههای این شهرستان ، خواستار اقدام قاطع دستگاه قضایی مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران شدند.

یکی از شهروندان بندر دیر در شهرستان دیر گفت: اقدام به موقع پلیس در دستگیری سارق مسلح در این شهرستان ستودنی است و با اقدامات پلیس شاهد امنیتی خوبی در سطح شهرستان دیر هستیم که می طلبد مردم همکاری خوبی با پلیس داشته باشند.

غلام بردستانی یادآور شد: پرسنل نیروی انتظامی در شهرستان دیر با اقدام به موقع در دستگیری سارق مسلح  موجی از خوشحالی در بین مردم به وجود آوردند.

اسماعیل سهولی دیگر شهروند از بخش آبدان شهرستان دیر ضمن قدردانی از فرمانده و پرسنل منطقه انتظامی دیر اظهار داشت: مردم بزرگ‌ترین و مهم‌تربن سرمایه اجتماعی پلیس هستند و امنیت امروز حاصل این مشارکت عظیم مردم است که همیشه در همه صحنه‌ها پشتیبان ولایت و رهبری بوده‌اند و پلیس را در انجام ماموریت‌هایش یاری رسانده‌اند.

شهروند دیگری از بخش بردخون شهرستان دیر گفت: امروز در جمهوری اسلامی ایران به خصوص در شهرستان دیر نیروی انتظامی با بهره‌گیری از فرمانده خدوم،کاربلد و کارکنان متدین و متعهد در عرصه‌های مختلف اقدام به برقراری نظم و امنیت کرده و در خدماتی که به مردم می‌دهند حامی مردم در همه عرصه‌ها هستند.

علی احمدی ادامه داد: انتظار می‌رود که دستگاه قضایی با صلابت همیشگی و مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران با آنها برخورد کند و به کسانی که شاید احساس کنند می‌توانند این شهرستان را ناامن کنند درس عبرتی دهد.

گفتنی است یکی از سارق مسلح به همراه یک قبضه اسلحه کلاشینکف در عملیات به موقع پلیس شهرستان دیر در زمین‌های اطراف روستای کناری از توابع بخش بردخون دستگیر شد.

این اتفاق پس از آن انجام شد که سه نفر سارق مسلح ناشناس خودرویی را در حوالی پل مند از توابع کاکی شهرستان دشتی به سرقت برده و از محل متواری شدند که نیروی انتظامی شهرستان دیر با تدابیر امنیتی کمتر از 5 ساعت از وقوع جرم‌، یکی از سارقین شرور مسلح را با یک قبضه اسلحه کلاش به همراه یک تیغه خشاب و 10تیر فشنگ شناسایی و دستگیر کرد.

دو نفر از سارقین دیگر با خودرو 405 مسروقه در حوزه شهرستان دیر قصد سرقت مسلحانه مجدد داشتند که مامورین نیروی انتظامی این شهرستان محل اختفای سارقین را در زمین های کشاورزی اطراف شهر بردخون شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفتند که منجر به تیراندازی به سوی مامورین شد.

مامورین نیروی انتظامی شهرستان دیر توانستند با حجم آتش سنگین سارقین را در ساعت 17 زمین‌گیر و آنها را شناسایی کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: