يکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
کد خبر: ۱۹۸۱۱۵
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۸
وی بیان کرد: گناوه از شهرستان های پیشرو استان و کشور در امر مدرسه سازی و توسعه زیرساخت های آموزشی ازسوی خیرانو شایسته تجلیل و تقدیر است.
به گزارش سوک ؛ مدیرکل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر در این آیین گفت: بسیار خرسندیم که علاوه بر دولتمردان و کارگزاران در نظام مقدس جمهوری اسلامی افراد خیری وجود دارند که در راه توسعه زیرساخت های آموزش وپرورش گام های اساسی و محکمی برداشته اند.

احمد مرادی افزود: نقش و حرکت خداپسندانه این خیران فراتر از ساخت یک مدرسه و علم و دانش و پیشرفت ممکلت است و آنها با این اقدام فرهنگ رفیع و والای انفاق و نیکوکاری را از خود برجای می گذارند.

وی بیان کرد: گناوه از شهرستان های پیشرو استان و کشور در امر مدرسه سازی و توسعه زیرساخت های آموزشی ازسوی خیرانو شایسته تجلیل و تقدیر است.

مدیرکل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر گفت: پروژه مدرسه 6 کلاسه ابتدایی فضیلت گناوه بازیربنای 640 مترمربع و دیوارکشی 140 مترمربع در زمینی به مساحت یکهزار و 800 مترمربع با مجموع اعتبار حدود 10 میلیاردریال احداث شده است و این اداره سهم خیلی کمی در تزریق اعتبار و تجهیزات آن داشته است.

امام جمعه موقت گناوه از خیران این شهرستان تقدیر کرد و گفت: مدرسه سازی در این شهر ضروری تر از مسجد است و باید در اولویت قرار گیرد.

حجت الاسلام عبدالعلی بدری افزود: دانش آموزان در مدارس باید در کنار فراگیری علم به نمازخواندن تشویق و ترغیب شوند و این مهم سرلوحه متولیان قرار گیرد.

حاج حمید خدری بانی این امر خیر گفت: خرسندم از اینکه خداوند توفیقی نصیبم کرد که در امری خیر مشارکت کنم و آن را افتخاری برای خانواده خود بویژه مرحوم پدرم که تمایل داشت در دوران حیات مدرسه ای احداث کند، می دانم.

وی افزود: احداث این مدرسه قبل از سال 90 آغاز شد که بدلیل بیماری مدتی توان ادامه آن را نداشتم تا اینکه پس از سلامتی مجدد که خداوند نصیبم کرد، آن را تکمیل و امروز به بهره برداری رسید تا دانش آموزان از آن استفاده ببرند.

این خیر از مسئولان این شهرستان خواست تا به ساکنان حاشیه و اطراف شهر توجه بیشتری کرده و دربرطرف کردن نیازهای مستنمدان تلاش وافری کنند.

در این آیین برنامه های مختلفی شامل دکلمه، متن ادبی و سرود اجرا و در پایان از بانی و همسر خیر مدرسه ساز و دست اندرکاران این پروژه ازسوی اداره کل نوسازی و مجمع خیرین مدرسه ساز استان بوشهر و آموزش وپرورش گناوه تجلیل شد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر با 92 هزارنفر جمعیت دارد که بیش از 18 هزار دانش آموز در آن مشغول به تحصیل هستند.

نام:
ایمیل:
* نظر: