يکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
کد خبر: ۱۹۸۱۸۶
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۶
داوریان، رصد هوشمندانه و تحولات منطقه‌ای و جهانی را از ویژگی‌های بسیج رسانه دانست و تصریح کرد: رصد هوشمندانه در تحولات چند سرزمینی، منطقه‌ای و جهانی از ویژگی‌های شاخص بسیج رسانه استان بوشهر است.

به گزارش سوک ؛ سرهنگ عیسی داوریان پیش از ظهر امروز در نشست سالروز بسیج رسانه در جمع خبرنگاران استان بوشهر با بیان اینکه بسیج رسانه نقش مهمی در جامعه و تنویر افکار عمومی دارد اظهار داشت: بسیج رسانه یکی از 20 اقشار سازمان بسیج مستضعفین است که نقش مهمی در جامعه و تنویر افکار عمومی دارد.

وی با بیان اینکه بسیج رسانه در استان بوشهر تعامل خوبی در جامعه هدف داشته است تصریح کرد:  بسیج رسانه استان بوشهر با مدیریت هوشمندی اصحاب رسانه یکی از تاثیرگذارترین اقشار بسیج هستند.

مسئول هماهنگی اقشار بسیج سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر از اجرای نهضت روشن‌گری و بصیرت‌افزایی در بسیج اقشار استان بوشهر  خبرداد و خاطر نشان کرد: نهضت روشن‌گری و بصیرت‌افزایی که در بسیج اقشار استان بوشهر ایجاد شده نشان دهنده این است که این بسیج نسبت به سایر بسیج اقشار در این عرصه پیشگام است.

داوریان، رصد هوشمندانه و تحولات منطقه‌ای و جهانی را از ویژگی‌های بسیج رسانه دانست و تصریح کرد: رصد هوشمندانه در تحولات چند سرزمینی، منطقه‌ای و جهانی  از ویژگی‌های شاخص بسیج رسانه استان بوشهر است.

وی از تشکیل مجمع بسیج نخبگان استان بوشهر خبرداد و افزود: مجمع بسیج در واقع بزرگترین مجلس مشورتی بسیج است که در آن نخبگان بسیجی در موضوعاتی و محورهای مختلف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی حضور دارند و در مورد مسائل، موضوعات و مشکلات راهکار ارائه می‌دهند.

مسئول هماهنگی اقشار بسیج سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه سالانه 24 مجمع بسیج در شهرستان‌های استان بوشهر برگزار می‌شود گفت:  هدف از برگزاری مجمع استفاده از ظرفیت تمام نشدنی نخبگان هر شهرستان برای برون رفت از مشکلات و معضلات است.

نام:
ایمیل:
* نظر: