دوشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۷ - 2018 June 25
کد خبر: ۲۰۰۴۹۵
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱
سوک: مدیر شرکت پشتیبانی امور دام استان بوشهر گفت: 240تن مرغ منجمد داخلی و 30 تن گوشت قرمز وارداتی به منظور تنظیم بازار ماه مبارک رمضان در این استان تامین و توزیع شد.
به گزارش سوک مهدی صداقت شعار در جمع خبرنگاران افزود: توزیع این میزان فرآورده های پروتئینی (گوشت قرمز وارداتی و مرغ منجمد داخلی) با توجه به پیش بینی و نیازسنجی انجام گرفته به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، در قالب طرح ضیافت در استان انجام شده است.

وی اضافه کرد: توزیع مرغ منجمد داخلی و گوشت قرمز وارداتی با کیفیت، در فروشگاه های زنجیره ای، تعاونی های مصرف ادارات استان و سایر فروشگاه های معتبر با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار به ازای هر کیلوگرم گوشت قرمز وارداتی (ران)230هزار ریال و سردست 220هزار ریال، مرغ منجمد داخلی با قیمت 53هزار ریال به صورت عمده برای عاملان توزیع و قیمت 57هزار ریال برای مصرف کننده انجام می شود.

مدیر پشتیبانی امور دام استان بوشهر اظهار داشت: شرکت پشتیبانی امور دام استان بوشهر برای تنظیم بازار و حمایت از تولید کنندگان، بهره برداران و مصرف کنندگان، با ذخیره سازی نهاده های دامی و تامین فرآورده های پروتئینی فعالیت می کند./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: