سه‌شنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
کد خبر: ۲۰۰۵۷۶
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴
فرماندار گناوه:
سوک: فرماندار شهرستان گناوه گفت: به همه مدیران توصیه می‌کنم که به مردم توجه خاص داشته باشند که این مردم لیاقت بهترین‌ها هستند و در مواقع حساس همراه نظام بوده و این نظام را از آن خود دانسته‌اند.
به گزارش سوک سید علی پاک‌نژاد پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان گناوه با اشاره به حمله تروریستی که منجر به شهادت گروهی از هم‌وطنان شد، اظهار داشت: امنیت پایداری که در نظام اسلامی وجود دارد گروهی را بر آن داشت تا شاید بتوانند این امنیت  پایدار را خدشه‌دار کنند.

وی افزود: در این حادثه همه نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی  در جهت برقراری امنیت تلاش کردند که جا دارد  از همه کسانی که در جهت امنیت ایران اسلامی تلاش می کنند تقدیر شود.

فرماندار شهرستان گناوه تصریح کرد: در این حادثه گروهی با تفرقه‌افکنی سعی در ایجاد تفرقه بین جناح‌های مختلف کردند که با هوشیاری رهبری معظم انقلاب ، مردم و مسوولان نظام  تلاش آنها بی‌ثمر ماند بلکه هوشیاری مردم و رهبری  باعث وحدت بیشتر شد.

پاک نژاد گفت : در خصوص موضوع امنیت نکات حساسی  مثل بحث لوله‌های نفت، لوله‌های آب و ادارات  در شهرستان وجود دارد که البته این امنیت  پایدار است ولی لازم است که  نکات امنیتی را مد نظر داشته باشید

وی با تقدیر از حضور میلیونی مردم در انتخابات 29 اردیبهشت گفت : مردم با حضور میلیونی وفاداری  خود را به نظام و انقلاب ثابت کردند و همان گونه که حضور حداکثری از تاکیدات رهبری بود این امر با مشارکت گسترده مردم محقق شد و در استان بوشهر و شهرستان گناوه هم مردم مشارکت گسترده‌ای در این امر داشتند.

فرماندار شهرستان گناوه افزود: رای دوباره مردم به دولت تدبیر و امید نشان‌دهنده اعتماد مردم به این دولت است و مشخص می‌کند که مردم این دولت را قبول داشتند.

پاک‌نژاد بیان کرد: به همه مدیران توصیه می‌کنم که به مردم توجه خاص داشته باشند که این مردم لیاقت بهترین‌ها هستند و در مواقع حساس همراه نظام بوده و این نظام  را از آن خود دانسته‌اند.

وی ادامه داد: جلسه ای در خصوص بودجه شهرستان گناوه در استان تشکیل خواهد شد و اداراتی که موارد بودجه ای خود را به فرمانداری ارسال نکرده اند این موارد را ارسال کنند تا در تخصیص اعتبارات خوب عمل کنیم و بتوانیم پاسخ‌گوی مردم باشیم .

فرماندار شهرستان گناوه از خیران خواست تا همانند سال‌های گذشته در جشن  گلریزان و طرح اکرام ایتام شرکت فعال و گسترده‌ای داشته باشند.

امام جمعه گناوه نیز گفت: شب قدر فرصتی طلایی و استثنایی برای شستشوی آینه قلب و جایگزین کردن خوبی‌ها به جای بدی ها و شب پیوند با امام عصر(عج) است .

حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی تصریح کرد: شب قدر، شب ولایت امیرالمونین است و شب تقدیر و اندازه‌گیری و شبی که مقدرات یک سال انسان در این شب مقدر و عمر یک‌ساله سعادت و شقاوت ، رزق و روزی در این شب معین می شود.

وی افزود :شب قدر شب نزول ملائکه  و شبی توام با سلامت و امنیت و شب خلوت با خدا و فرصتی است که انسان گذشته خود را مرور و به گذشته خود بیاندشد.

 امام جمعه گناوه اظهار داشت: ماه مبارک رمضان، فرصت بسیار ارزشمندی است تا به افراد نیازمند فراوانی که چشم انتظار کمک دست‌های سخاوتمند هستند کمک و یاری رسانیم که در این زمینه طرح اکرام و ایتام طرح بسیار ارزشمند است./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: