سه‌شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
کد خبر: ۲۰۰۵۸۲
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹
رمانده تیپ پیاده امام صادق‌(ع) استان بوشهر:
سوک: فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: دشمن از طرق گوناگون برای نفوذ در کشور به دنبال توطئه‌چینی و برنامه‌ریزی است که باید این برنامه ها را با یک مهندسی معکوس، به نفع خودمان و به ضرر دشمن طراحی کنیم.
به گزارش سوک محمدتقی صفری در نشست با خانواده کارکنان تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر، در بوشهر اظهار داشت: ماه رمضان ماه بندگی خداوند متعال و توجه به آموزه‌های انسان‌ساز قرآنی است و باید از فرصت بندگی و عبادت در این ماه به بهترین شکل استفاده کنیم.

وی با اعلام این که برکت، رحمت و مغفرت الهی در این ماه مبارک نصیب روزه‌داران می‌شود و هر عمل نیکویی در این ماه پاداشی چند برابری دارد، افزود: تقویت روحیه همبستگی و اتحاد در بین اقشار مختلف مردم در جامعه اسلامی از برکات ماه مبارک رمضان است و امیدواریم روز به روز بر این انسجام و اتحاد افزوده شود.

فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر تصریح کرد: ماه مبارک رمضان یک فرصت مغتنم است که خداوند متعال در آن درهای رحمت و مغفرت خود را بر روی بندگان گشوده است لذا باید این فرصت را غنیمت شمرد.

 صفری با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب اسلامی با ابزار ماهواره و شبکه‌های اجتماعی کانون خانواده‌های ایرانی را مورد هدف قرار داده‌اند، بیان داشت: کشف حجاب نه تنها سبب رواج بی‌بند و باری در جامعه می‌شود بلکه کانون خانواده‌ها را در خطر فروپاشی می‌اندازد.

وی عنوان کرد: امروز، دشمن جوانان و بنیان خانواده‌های ما را با هزینه‌های هنگفت مورد تهاجم فرهنگی قرار داده است و روی جنگ نرم حساب کرده تا زندگی خانواده‌ها و جوانان ما را هدف قرار بدهد که باید مراقب هجمه‌های فرهنگی دشمن باشیم.

صفری یادآور شد: دشمن از طرق گوناگون برای نفوذ در کشور به دنبال توطئه‌چینی و برنامه‌ریزی است که باید این برنامه ها را با یک مهندسی معکوس، به نفع خودمان و به ضرر دشمن طراحی کنیم.

فرمانده تیپ پیاده امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان این که برنامه‌های ماهواره‌ای تیشه به ریشه بنیان خانواده می‌زنند، افزود: تعامل، همفکری و مشارکت در پیشگیری و مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن، بی‌گمان دشمنان و بیگانگان را در راه رسیدن به اهدافشان که همان تسلط بر ارزش‌های دینی و معنوی اسلام است مایوس و ناکام خواهد گذاشت./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: