چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
کد خبر: ۲۰۰۵۸۴
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲
معاون فرماندارشهرستان دشتی:
سوک: معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری دشتی گفت: دولت به تنهایی قادر به رفع مشکلات بخش های ‌آموزشی نیست و نیازمند همکاری بخش‌های غیردولتی و خیرین است.
به گزارش سوک حمید بردستانی صبح امروز در مجمع عمومی خیرین مدرسه‌ساز بخش کاکی شهرستان دشتی اظهار داشت: در سال 92 در شهرستان دشتی 200 کلاس درس فرسوده و تخریبی بوده که برای احداث و نوسازی این کلاس‌ها بالغ بر 420 میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز بود.

وی با بیان این که در حال حاضر 150 کلاس درس در شهرستان دشتی فرسوده و تخریبی است، افزود: با تلاش‌‌های انجام شده و تزریق اعتبارات مورد نیاز، 46 کلاس درس نوسازی و احداث شد که از این تعداد 50 درصد در بخش کاکی بوده است.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان دشتی با اعلام این که  خیرین هر جا حضور داشته‌اند منشا آثار وبرکات زیادی بوده‌اند، یادآور شد: خیرین مدرسه‌ساز شهرستان دشتی همواره در احداث و نوسازی مدارس به خوبی ایفای نقش کرده‌اند که ضرورت دارد این همکاری‌ها بیشتر شود.

بردستانی بیان کرد: در سال جاری نیز پنج فضای آموزشی جدید در سطح شهرستان دشتی با همکاری خیرین مدرسه‌ساز احداث می‌شود که با بهره‌برداری از آنها بخشی از مشکلات در سطح این شهرستان مرتفع می‌شود.

وی اضافه کرد: در ابتکاری ارزشمند خیرین مدرسه‌ساز بانوان نیز در سطح شهرستان دشتی تشکیل شد که تاکنون کارهای خوبی انجام شده است.

بردستانی تصریح کرد: دولت به تنهایی نمی‌تواند مشکلات بخش آموزش را مرتفع کند که می‌طلبد خیرین نیز ورود کنند و کمک کار دولت باشند./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: