دوشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۷ - 2018 June 25
کد خبر: ۲۰۰۵۹۴
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۱
سوک: نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه استان بوشهر با چالش کم آبی روبه رو است برای برون رفت از این معضل باید چاره اندیشی شود.
به گزارش سوک سید کمال‌ الدین شهریاری جمعه در حاشیه نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به اینکه شهرستانهای دشتی و تنگستان در بخش آب با چالش بیشتری روبه رو هستند انتظار می رود مسئولان استان در بخش توزیع اعتبار نگاه ویژه ای به این شهرستانها داشته باشند.

شهریاری بیان کرد: با تامین اعتبار مورد نیاز می توان بخش عمده ای از مشکلات تامین آب در شهرستان های یاد شده را برطرف کرد.

وی ادامه داد: اجرای طرح‌های آبخیزداری از جمله راه های مقابله با بحران کم آبی در استان بوشهر است.

شهریاری اظهار کرد: با توجه به تامین 90 درصد آب استان بوشهر از استان های فارس و کهگیلویه و بویر احمد باید برای پایداری منابع تامین آب این استان چاره ای اساسی اندیشیده شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: حضورمردم در پای صندوق‌های رای بار دیگر جلوه ای از حضور چشمگیر مردم استان بوشهر در صحنه های حساس را نمایان کرد.

شهریاری انتخابات 29 اردیبهشت را سیلی محکمی به یاوه‌گویان و دشمنان نظام جمهوری اسلامی خواند و گفت: مدعیان دروغین دموکراسی که ایران را به فقدان دمکراسی و حقوق بشر متهم می‌کنند در این انتخابات شکست بزرگ را متحمل شدند.

وی گفت: حضور حماسی مردم ثابت کرد ایران اسلامی مهد مردم‌سالاری دینی بوده و تعیین سرنوشت مردم به دست خودشان رقم می خورد./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: