چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
کد خبر: ۲۰۰۵۹۶
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳
سوک: سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دشتی بوشهر گفت: مجموعه شعر 'آرامش باران' گلچینی از ترانه های شاعر خورموجی و از اعضای انجمن ادبی فایز دشتی منتشر شد.
به گزارش سوک حمید زارعی افزود: این کتاب نوشته ایمان جمشید پوراست که شامل مجموعه شعر « آرامش باران » گلچینی از ترانه هایی است که در پانزده سال گذشته سروده است.

وی یادآورشد: انجمن ادبی فایز دشتی یکی از انجمن های فعال و تاثیر گذار در توسعه ادبیات و نشر کتاب های جوانان در شهرستان دشتی است.

زارعی اضافه کرد: ایمان جمشید پور متولد ١٣٦٤ خورموج است که در دهه هشتاد با ورود به انجمن ادبی فایز دشتی به دنیای شاعری وارد شد و در سالیان اخیر عناوین متعددی در عرصه شعر کسب کرده است.

نویسنده این مجموعه شعر نیز گفت: مجموعه شعر ارامش باران دارای سه بخش مجزا است که بخش یا دفتر اول با عنوان « از روی سادگی » مربوط به شروع کار است که احساسی و شاید تا حدودی ناپخته باشد.

جمشید پور افزود: دفتر دوم با عنوان « فصل بی قراری » برایم کسب تجربه و پیدا کردن مسیرم بود که این دوره را دوره اوج شاعری ام می دانم.

وی اضافه کرد: دفتر سوم با عنوان « آرامش باران » که در این دوره خودم را پیدا کردم و به آرامش نسبی در ترانه سرایی ام رسیدم.

این شاعر خورموجی ادامه داد: این مجموعه شعر توسط انتشارات نجوای قلم تهران منتشر شده و دارای ٢٠٠ صفحه است./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: