چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
کد خبر: ۲۰۰۶۱۱
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸
رئیس هیات بدن‌سازی و پرورش اندام استان بوشهر:
سوک: رئیس هیات بدن‌سازی و پرورش اندام استان بوشهر گفت: در راستای افزایش سطح دانش و ارتقاء مسابقات مچ‌اندازی و پاورلیفتینگ در دو بخش آقایان و بانوان، کمیته‌ تخصصی مچ‌اندازی و پاورلیفتینگ در بوشهر راه‌اندازی شد.
به گزارش سوک سید منیب برزگر صبح امروز در نشست کمیته‌های هیات بدنسازی و پرورش اندام استان بوشهر اظهار داشت: در راستای افزایش سطح دانش و ارتقاء مسابقات مچ‌اندازی و پاورلیفتینگ در دو بخش آقایان و بانوان، کمیته‌ تخصصی مچ‌اندازی و پاورلیفتینگ در بوشهر راه‌اندازی شد.

وی افزود: با توجه به گسترش این رشته در بین نوجوانان و جوانان ضرورت تشکیل کمیته مچ‌اندازی و پاورلیفتینگ برای برنامه‌ریزی منسجم احساس شد تا در کنار اهداف قید شده، امکان ارائه آموزش‌های مورد نیاز توسط اساتید این رشته‌ها فراهم شود.

 رئیس هیات بدن‌سازی و پرورش اندام استان بوشهر تصریح کرد: یکی از مهمترین برنامه‌هایی که در این کمیته بررسی می‌شود اعزام ورزشکاران بوشهری به مسابقات مختلف کشوری است که طی نشستی که با روسای کمیته‌های تخصصی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان بوشهر شد ضرورت شرکت ورزشکاران در این مسابقات بررسی گردید.

وی عنوان کرد: با توسعه زیرساخت‌های ورزش بدن‌سازی و پرورش اندام به دنبال جذب تعداد بیشتری از علاقمندان این رشته هستیم ./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: