چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
کد خبر: ۲۰۰۶۱۲
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸
فرماندار شهرستان دیّر خبر داد؛
سوک: فرماندار شهرستان دیّر گفت: امسال در سه بخش مرکزی،آبدان و بردخون سه مدرسه 9 کلاسه جهت احداث پیشنهاد شده است.
به گزارش سوک حمزه اعتماد پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در شهر دیر با تسلیت ایام شهادت امیرالمؤمنین(ع) داشت: آموزش و پرورش از جمله سازمان‌هایی به شمار می‌رود که هر نوع هزینه‌ای که امروز برای توسعه و پیشرفتش در عرصه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری می‌شود، یک نوع سرمایه‌گذاری برای آینده است.

وی اضافه کرد: باید کمک کنیم تا این نهاد به دو وظیفه اصلی خود یعنی آموزش و تربیت دانش‌آموزان امروز و مدیران آینده نظام رسیدگی کند.

فرماندار شهرستان دیر با تأکید بر لزوم توجه به کیفیت در غنی‌سازی اوقات فراغت دانش آموزان عنوان کرد: کلاس‌های اوقات باید به گونه‌ای متنوع باشد که دانش‌آموزان قدرت انتخاب داشته باشند.

وی با بیان این که تا جایی که بتوانیم از کمک به آموزش و پرورش دریغ نخواهیم کرد، گفت : با استفاده از ظرفیت خیرین  به ویژه شرکت متانول کاوه، به زودی پنج کلاس درس در منطقه بردخون احداث می‌شود.

اعتماد بیان کرد: امسال نیز همچون سال‌های گذشته با فراهم‌کردن زمینه‌های لازم به دنبال افزایش رتبه‌های زیر یک‌هزار کنکور سراسری در شهرستان دیّر هستیم.

فرماندار شهرستان دیر افزود: احداث سه مدرسه 9 کلاسه در سه بخش مرکزی، آبدان و بردخون در سال جاری پیشنهاد شده است که به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

وی درباره بدهی برق مدارس نیز گفت: در پرداخت بدهی گذشته برق مدارس کمک‌هایی شده و انتظار می‌رود از این به بعد خود مدارس نسبت به صرفه جویی در برق و پرداخت هزینه‌های آن گام بردارند./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: