سه‌شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
کد خبر: ۲۰۰۶۱۶
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴
رئیس ورزش و جوانان شهرستان دیر خبر داد؛
سوک: رئیس ورزش و جوانان شهرستان دیر از کسب عنوان دومی مسابقات جهانی کارگران توسط دونده‌ای از شهرستان دیر استان بوشهر خبر داد.
به گزارش سوک جلیل پولادی اظهار داشت: علی قاسمی که از نخبگان ورزش دومیدانی شهرستان دیر و از جمله 10 نفر برتر این رشته در دو 4 در 400 متر کشور است موفق به اخذ نشان نقره مسابقات جهانی کارگران در کشور لتونی شد.

وی افزود: این ورزشکار دیری که هم اینک ریاست هیات دوومیدانی شهرستان دیر نیز عهده‌دار است توانست همراه با تیم اعزامی کارگران ایران به مسابقات جهانی لتونی صاحب عنوان ارزشمند دومی شود که برای ورزشکاری که برای اولین بار به این سطح از مسابقات اعزام می‌شود یک موفقیت خوب به شمار می‌رود.

پولادی تصریح کرد: شهرستان دیر دارای ظرفیت‌های مناسبی در رشته‌های مختلف ورزش انفرادی از جمله دوومیدانی است که در صورت داشتن امکانات تمرین و مربیان مناسب، می‌تواند در سطوح ملی و بین‌المللی حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشند و برای شهرستان دیر، استان بوشهر و کشور افتخارآفرینی کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دیر ادامه داد: تمایل خانواده‌های شهرستان دیر به حوزه ورزش و فرستادن فرزندانشان از سنین پایین به سمت رشته‌های ورزشی نوید داشتن استعدادهای مناسبی را در غالب ورزش‌ها در آینده می‌دهد که این اداره در راستای شناسایی این استعدادها در ورزش‌های مختلف تلاش می‌کند./فارس
نام:
ایمیل:
* نظر: