جمعه ۰۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
کد خبر: ۲۰۰۶۷۹
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
سوک: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر اصلی گروهک تکفیری داعش در دیرالزور سوریه، پاسخ کوبنده ای به حمله تروریستی این گروه در تهران بود که دلهای عاشقان ایران و انقلاب را شاد کرد.
به گزارش سوک نصرالله شفیعی درجمع خبرنگاران افزود: پس ازتوطئه‌های دشمنان خارجی که منجر به عملیات تروریستی داعش به ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی و مرقد بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شهادت و زخمی شدن جمعی از هموطنان روزه دار شد، حمله موشکی شب گذشته سپاه علیه مقر اصلی گروهک تروریستی داعش در استان دیرالزور سوریه اقتدار نیروهای مسلح ایران را ثابت و سیلی محکمی به آنها زد.

وی اضافه کرد: این حمله موشکی سپاه تنها بخشی از توانمندیهای نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است و نشان داد دشمن هرجا باشد نمی تواند از تیررس سپاه خارج شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: این اقدام سپاه پاسداران نشان داد که ایران اسلامی هیچگاه تسلیم فشارها، تهدیدها و رعب و وحشت ایجاد شده توسط گروه های تروریستی نمی شود.

شفیعی افزود: انتظار ملت ایران ادامه یافتن اقتدارنیروهای مسلح در مقابل دشمن است و این حمله موشکی درسی برای آمریکا، همه متحدان آن، کشورهای سرسپرده منطقه و همه متجاوزان و کسانی که چشم طمع به این سرزمین دوخته اند، شد.

وی تاکید کرد: نیروهای مسلح این آب و خاک برای خنثی کردن توطئه های دشمن وحفاظت از مرزهای جمهوری اسلامی در آمادگی کامل بسر می برند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهرگفت: حمله موشکی ارزشمند سپاه علیه داعش رمز وحدتی بین قشرهای مختلف ملت ایران ایجاد کرد.

وی بیان کرد: این اقتدار و عزت جمهوری اسلامی ایران در پاسخ کوبنده به حمله های تروریستی تهران نه تنها دوستداران این نظام در داخل و خارج را خوشحال کرد بلکه حتی کسانی که به عنوان اپوزیسیون نظام در خارج از کشور علیه انقلاب اسلامی فعالیت می کنند این اقدام سپاه را تحسین کردند./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: