چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 18
کد خبر: ۲۰۲۴۳۹
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
سوک: امام جمعه برازجان گفت:رسانه ها در خدمت به اسلام و به انقلاب و مطالبات به حق مردم گام بردارند.
به گزارش سوک حجت الاسلام حسن مصلح در خطبه های نمازجمعه برازجان افزود:17 مرداد روز شهادت محمود صارمی دیپلمات و خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی در افغانستان و روز خبرنگار است و بیانگر این است که فعالان عرصه رسانه ای برای دفاع از حق و حقیقت جان خود را نیز از دست می دهند.

وی بااشاره به توصیه های رهبر انقلاب در مراسم تنفیذ رئیس جمهوری گفت: امانت دانستن مسئولیت و امانت داری آن و اولویت بندی در برنامه ریزی ها وهزینه کردها بویژه تلاش برای ریشه کنی فقر و فساد مورد تاکید رهبر انقلاب بود.

امام جمعه برازجان افزود: رهبری در این آئین به حرکت بر اساس برنامه ششم، حفظ اتحاد، دوری از التهاب آفرینی و دو دستگی، استفاده از نیروهای انقلابی و مومن و لزوم کار قوی و جهادی و حساب شده در عرصه های اقتصادی ، فرهنگی و دفاعی و حفظ هویت اسلامی و انقلابی برای مقابله با ترفندها و بهانه های بدخواهان و توکل به خدا تاکید کرد.

وی گفت: افزایش جرایم خشن از قبیل قتل و خودکشی در مدت اخیر در شهرستان دشتستان نگران کننده است و نیازمند آسیب شناسی است.

امام جمعه برازجان بااشاره به تعطیلی پروژه های مسکن مهر در شهرستان دشتستان گفت: پروژه مسکن مهر در شهرستان همچنان در تعطیلی و هاله ای از ابهام مانده و این مجتمع در حال فرسودگی است که مسئولان امر باید این پروژه را به سروسامان برسانند./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: