دوشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 16
کد خبر: ۲۰۲۴۴۰
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶
لیگ برتر فوتبال کشور؛
سوک: از هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشور جمعه شب پارس جنوبی جم با برتری برابر پیکان تهران به صدر نشینی خود ادامه داد.
به گزارش سوک در این دیدار که در استادیوم تختی شهر جم برگزار شد تیم پارس جنوبی جم در حضور نزدیک به 10 هزار هوادار خود با نتیجه 3 بر 2 از سد پیکان گذشت.

در دومین دقیقه از این دیدار توپ در یک رفت و برگشت به علی دشتی رسید و او با یک شوت سرکش توپ را وارد دروازه پیکان کرد.

در ادامه بازی و در دقیقه چهارم این دیدار کرنر ارسالی از سمت راست به ابراهیم صالحی رسید و او دروازه پیکان را برای دومین بار باز کرد تا شاگردان تارتار با نتیجه 2 بر صفر از حریف خود پیش بیفتند.

در سی و سومین دقیقه این بازی نیز امید سینگ با یک فرار تماشایی سومین گل جمی ها را وارد دروازه پیکان کرد تا کار بیش از پیش برای تیم پیکان سخت شود.

در دقیقه 39 این دیدار توپ ارسالی در محوطه جریمه پارس جنوبی جم به امیرحسین صادقی رسید و او با ضربه سر این توپ را برای مهدی مومنی ارسال کرد که مومنی با یک ضربه قیچی برگردان توپ را وارد دروازه پارس جنوبی کرد و با این گل پیکان یکی از گل های خورده را جبران کرد.

در نخستین دقیقه از وقت اضافه نیمه دوم نیز ضربه ایستگاهی پیکانی‌ها با برخورد به مدافعان حریف به زمین خودشان بازگشت و این توپ در یک رفت ‌و برگشت به حجت حق‌وردی رسید و او با یک ضربه سرکش دومین گل پیکان را به ثمر رساند.

در این دیدار بازیکنان علی دشتی و احسان تاییدی از پارس جنوبی و آرمان قاسمی از پیکان کارت زرد دریافت کردند.

قضاوت این دیدار را روح الله شریفی به همراه کمک های خود حسن یوسفی و محمد عطایی برعهده داشت .

پارس جنوبی با این برد 6 امتیازی شد و به صدرنشینی خود ادامه داد و تیم پیکان نیز با یک امتیاز در رده دهم جدول قرار گرفت.

ترکیب تیم پارس جنوبی جم:
محسن فروزان، مجتبی لطفی، ایمان سلیمی، امید سینک، علی دشتی(78 مهدی زبیدی)، ابراهیم صالحی(44 احسان تاییدی)، حسین پورامینی، میثم تیموری، میثم نقی زاده، الویس نانگ، فرشاد محمدی مهر
سرمربی: مهدی تارتار

ترکیب تیم پیکان:
رحمان احمدی، امیرحسین صادقی، مهران موسوی، مهدی شیری، آرمان قاسمی(44 ابوالفضل رزاق‌پور)، حجت حق وردی، امیرحسین کریمی، ماهان رحمانی، بختیار رحمانی، مهدی مومنی(68 امیر روستایی) و مرتضی آقاخان
سرمربی: مجید جلالی

منبع: ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: