دوشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 16
کد خبر: ۲۰۲۴۴۴
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳
جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع)استان بوشهر:
سوک: جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: امروز نظام ما در مرحله سوم از قدرت نظامی رسیده‌ و هر جا احساس خطر کند با حالت هجومی با دشمن برخورد می‌کند.

به گزارش سوک سرهنگ حمید خرمدل در گردهمایی فرهنگی، سپاه و سزمایه‌های اجتماعی در تیپ پیاده امام صادق(ع) بوشهر، اظهار داشت: هر کشوری بخواهد قدرتمند، تمدن‌ساز و موثر باشد باید در حوزه‌های مختلف قدرتمند باشد.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر در حوزه اقتصادی ما وضعیت خوبی نداشته و وضعیت شکننده و نامطلوبی داریم، خاطرنشان کرد: ما زمانی در حوزه اقتصادی موفق هستیم که فرهنگ اقتصادی خوبی داشته باشیم.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به وضعیت ایران اسلامی در حوزه نظامی وضعیتی بسیار مطلوب، قدرتمند بوده و در منطقه و جهان موثر است، اضافه کرد: در اوایل انقلاب ما در عرصه نظامی وضعیتی دفاعی داشتیم به همین خاطر هم جنگ تحمیلی هم دفاع مقدس نامیده شد.

وی با بیان اینکه ما بعد از جنگ در این حوزه ارتقاء پیدا کرده و به مرحله بازدارندگی رسیدیم ، ادامه داد: امروز ما در مرحله سوم از قدرت نظامی رسیده‌ایم و هر جا احساس خطر کنیم با حالت هجومی با دشمن برخورد می‌کنیم.

خرمدل با اشاره به اینکه امروز ما به حدی از اقتدار رسیده‌ایم که از منافع جهان اسلام و کشورهای منطقه دفاع می‌کنیم، افزود: وضعیت نظامی ایران اسلامی اطمینان‌بخش است.

به نوشته فارس، وی با تاکید بر اینکه نیروهای انقلابی ما در هر عرصه‌ای موثر و تاثیرگذار هستند، گفت: در حال حاضر شعاع نفوذ ما تنها در غرب آسیا نیست بلکه شعاع این نفوذ به آمریکای جنوبی، آمریکا و اروپا رسیده است.

خرمدل با بیان اینکه وجود داعش بخاطر نفوذ و قدرت معنوی ما در اروپاست، ادامه داد: غرب داعش را در جهان اسلام بوجود آورد که بگویند اسلام همین داعش است.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با تاکید بر اینکه جولان سپاه در منطقه و قدرت رهبری به پشتوانه سرمایه اجتماعی و حضور مردم است، افزود: ما ادعای ایجاد تمدن داریم چون سرمایه اجتماعی و فرهنگی قوی داریم.

نام:
ایمیل:
* نظر: