دوشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۷ - 2018 June 25
کد خبر: ۲۰۲۴۴۹
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۰
سوک: رئیس فدراسیون هندبال گفت: : با توجه به امکانات و زیرساخت های مطلوب موجود در استان بوشهر برای برگزاری اردوهای تیم هندبال ملی ساحلی، برای انتخاب این استان به عنوان میزبان اهتمام جدی داریم.
به گزارش سوک علیرضا رحیمی در نشست مجمع انتخاباتی هیات هندبال استان بوشهر افزود:
این استان در رشته هندبال در 2 بخش سالنی و ساحلی جزو استان های برتر کشور است و بازیکنانی را در تیم های ملی دارد.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون شمار هندبالیست های سامان یافته کشور در حدود 45 هزار نفر است افزود: در فدراسیون هندبال اولویت توزیع اعتبارات با هیات هندبال استانهاست و سعی داریم با توزیع اعتبار مناسب زمینه پویایی هر چه بیشتر آنها را فراهم کنیم.

رحیمی بیان کرد: وجود هیات های پویا در استانها لازمه رونق و پیشرفت هندبال کشور است از این رو نسبت به آن اهتمام ویژه داریم.

وی افزود: هم اکنون 70 درصد از اعتبارات هیات هندبال استانها بطور مساوی و فقط 30 درصد بر مبنای میزان عملکرد میان آنها توزیع می شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز با اشاره به انتخاب رئیس هیات هندبال این استان با اکثریت آرا گفت: با توجه به انتخاب قاطعانه رئیس هیات هندبال این استان، این اداره کل برای رونق هندبال استان همکاری مطلوب و تاثیرگذاری با این هیات خواهد داشت.

احمد بهروزیان فر افزود: هم اکنون هیات هندبال در 9 شهرستان استان بوشهر فعال است که باید زمینه رونق این رشته در شهرستان های استان فراهم شود.

علیرضا ستانیان رئیس هیات هندبال شهرستان کنگان در این نشست گفت: با توجه به اینکه این هیات 2 سال است که راه اندازی شده انتظار داریم برای برگزاری کلاس های داوری و مربیگری همکاری بیشتری با این هیات صورت گیرد.

رئیس هیات هندبال شهرستان دشتستان گفت: در موضوع مالی رشته هندبال ساحلی مشکلی نداریم ولی در ارتباط با هندبال سالنی انتظار داریم زمینه حمایت مالی از این بخش فراهم شود.

رضا مصباحی ادامه داد: با توجه به وجود بازیکنان شایسته در هندبال استان بوشهر با یک ساز و کار مناسب می توان زمینه حضور استان بوشهر در لیگ برتر هندبال را فراهم کرد.

در این آیین غلامحسین نکویی به عنوان تنها کاندیدا با کسب 16 رای برای چهار سال دیگر رئیس هندبال استان بوشهر شد./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: