دوشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 16
کد خبر: ۲۰۲۵۰۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۲
سوک: به مناسبت گرامیداشت 17 مرداد سالروز شهادت شهید 'محمود صارمی' و روز خبرنگار از خانواده شهید'داریوش شاهینی' شهید رسانه استان بوشهر در برازجان تجلیل شد.
به گزارش سوک فرمانده سپاه دشتستان در این آیین گفت: خبرنگاران جامعه انقلابی باید انقلابی، دین مدار و استکبارستیز باشند و نباید مغلوب تفکرات سکولار شوند.

سرهنگ نعمت الله غللامپور افزود: خبرنگار سکولار در جامعه انقلابی نمی تواند حلال مشکل مردم باشد و فقط گرفتاری ایجاد می کند.

وی اضافه کرد: آنچه که مهم است خبرنگاران باید تلاش کنند وقایع و حوادث را آنگونه که هست به مردم و مسئولان منتقل کنند تا راه حل پیدا شود و جامعه را به بیراهه نبرند.

غلامپور بیان کرد: خبرنگاران می توانند در وحدت و هدایت جامعه به سوی اهداف متعالی دین و انتقال فرهنگ انقلابی موثر واقع شوند و به بالندگی آن کمک کنند.

فرمانده سپاه دشتستان اضافه کرد: آنان پیام رسانان جامعه و رابط بین مردم و مسئولان هستند و پیام مردم را به مسئولان منتقل می کنند و یاری رسان مسئولان درخدمت صادقانه به مردم هستند.

پدر شهید شاهینی نیز در این آیین در باره ویژگی های اخلاقی و شخصیتی و خاطراتی از این شهید بیان کرد.

شهید داریوش شاهینی متولد تیرماه سال 1356 در روستای تل سرکوه از توابع شهرستان دشتستان استان بوشهربود.

شهید داریوش شاهینی در 15 آذر ماه 84 در راه سفر برای پوشش خبری رزمایش عاشقان ولایت در چابهار به همراه خبرنگاران و فعالان رسانه بر اثر سقوط یک فروند هواپیمای ارتش به فیض عظیم شهادت نائل آمدند./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: