دوشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۷ - 2018 June 25
کد خبر: ۲۰۲۵۱۱
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷
سوک: مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: آقای تاج رئیس فدراسیون فوتبال گفت از محرومیت آقای زاهدی فرد بی اطلاعم و ایشان هیچ مشکلی برای قضاوت در لیگ برتر ندارد.

به گزارش سوک احمد بهروزیان فرد در نشستی خبری در پاسخ به سوالی در مورد موضوع زاهدی فرد داور لیگ برتری اهل دشتستان که گفته شده به دلیل اختلاف با رئیس هیات فوتبال از قضاوت محروم شده است، اظهار داشت: در این زمینه شنیدیم که آقای اصفهانیان رئیس دپارتمان داوری عنوان کرده که از طرف استان بوشهر به ما اعلام شده که به زاهدی فرد قضاوت ندهیم، بلافاصله بنده این موضوع را پیگیری کردم و آقای اصفهانیان این مسئله را تایید کرد.

وی بیان کرد: در ادامه با آقای کفاشیان دبیر فدراسیون فوتبال صحبت کردم و گفتم اگر قرار است آقای زاهدی فرد تنبیه شود کمیته انضباطی باید تصمیم بگیرد و باید مورد تخلف ایشان را اعلام کنید، ضمن اینکه هیات فوتبال استان هم در این زمینه چیزی اعلام نکرده است.

بهروزیان گفت: بعد از این اقدام موضوع را از طریق آقای تاج رئیس فدراسیون فوتبال پیگیری کردم و ایشان گفت من بی اطلاعم و مشکلی برای قضاوت نخواهد داشت، لذا نمی دانستیم که کار کیست و خواهان این شدم که زاهدی فرد در ادامه لیگ برتر به قضاوت ادامه دهد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر اظهار داشت: زاهدی فرد از داشته ها و افتخارات ورزش استان است، مگر چند داور بزرگ و لیگ برتری در استان داریم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به مدیریت باشگاه ایرانجوان اشاره کرد و گفت: در ابتدا قرار بوده که آقای پورکبگانی از سال 91 تا 92 مدیرعامل باشد، بعد از این اتفاقات پرونده باشگاه را رسیدگی کردیم و مشخص شده که مجوز باشگاه ایرانجوان از سال 85 تمدید نشده بود.

بهروزیان فر ادامه داد: این موضوع را به اطلاع آقای پورکبگانی رساندیم و ایشان جوابی نداد و از طرف باشگاه به ما مراجعه کردند که خواهان برگزاری مجمع هستیم و ما گفتیم دخالتی در برگزاری مجمع نخواهیم کرد لذا ایشان مجمع را برگزار کردند و گفتم تایید انتخابات مجمع از نطر ما منوط به تایید اداره کل ثبت اسناد است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر تصریح کرد: پس از تایید مجمع و مدیریت باشگاه ایرانجوان از سوی اداره ثبت، مدیریت آقای وزیری هم قانونی است اما اعلام کردم که هر گونه تغییر و تحول در املاک باشگاه با نامه اداره کل باشد.

وی اضافه کرد: اداره کل ثبت اعلام کرده که مدیریت آقای وزیری بر باشگاه ایرانجوان قانونی است و ما هم تابع قانون هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه امسال عملیات اجرایی ساخت نخستین سالن زورخانه در استان بوشهر آغاز خواهد شد، گفت: در سال جاری 41 ورزشکار هم استانی به تیم های ملی دعوت شدند و از این تعداد 31 نفر به عضویت تیم ملی درآمدند که 27 نفر مرد و 4 نفر هم خانم بودند.

وی ادامه داد: در این مدت 9 مدال جهانی و 8 مدال آسیایی توسط ورزشکاران استانی کسب شده است.

بهروزیان فرد گفت: در تلاش هستیم تا دومین دوره مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی را در زمین فوتبال ساحلی بوشهر برگزار کنیم و قرار است اواخر مهرماه این مسابقات را در بوشهر میزبانی کنیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: