دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - 2018 July 23
کد خبر: ۲۰۲۵۱۳
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۶
سوک: شهردار بندر دیر استان بوشهر گفت: فاضلاب شهری موضوع حیاتی و فراتر از کار شهرداری است و نبود آن مشکل مهم در سیستم شهری این بندر است.
به گزارش سوک رحیم جمالی در آیین تقدیر از خبرنگاران شهر دیر افزود: پیگیری فاضلاب شهری باید مورد تاکید همه مسئولان شهرستان است تا با اجرای آن مردم این شهر درسال های آینده با بحران روبرو نشود.

وی اظهارداشت: در 2 سال گذشته 300 هزار مترمربع از مجموع 560 هزار مترمربع کوچه های خاکی شهر دیر با برنامه ریزی و تلاش آسفالت شد.

شهردار بندردیر گفت: در صورت تامین اعتبار لازم و حمایت مردم و مسئولان در یک سال آینده خودکفایی در آسفالت کردن کوچه های شهر دیر را جشن می گیریم.

وی افزود: یکی از نیازهای اساسی شهر دیر میدان تره بار بود که با برنامه ریزی و هماهنگی اکنون یکی از بزرگ ترین میدان تره بار در استان بوشهر در شهر دیر با اعتبار 6میلیارد ریال در 35 غرفه و پیشرفت فیزیکی 60درصد در دست احداث است که با تکمیل و راه اندازی این طرح تحول اساسی در زیبایی شهر ایجاد می شود.

جمالی با اشاره به ساحل سازی شهر دیر گفت: فاز 2 ساحل سازی به طول 300 متر بصورت پله ای منظر جالبی در ساحل ایجادکرده است که این طرح با اعتبار 2 میلیارد و 800 میلیون ریال در دست اجراست و برای تکمیل و راه اندازی آن 10 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

وی افزود: 95 هکتار از اراضی برای پارک کوهستان شهر کارهای تملک آن در دست انجام است که می تواند در زیبایی و ایجاد منظر شهری بسیار تاثیرگذار باشد.

شهردار دیر ضمن قدردانی از تلاش خبرنگاران شهرستان افزود: انتظارداریم اصحاب رسانه برای مشارکت مردم و عمران و زیبایی شهر همچون گذشته با شهرداری همکاری نزدیک داشته باشند./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: