دوشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۷ - 2018 June 25
کد خبر: ۲۰۲۵۱۵
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۷
سوک: رئیس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: مهران حاجب بازیکن بوشهری با انتخاب مربیان در لیست 28 نفره تیم ملی جوانان ایران قرار گرفت.
به گزارش سوک محمد نجفی افزود: این بازیکن از جوانان خوش آتیه و خلاق فوتبال استان بوشهر است که در آینده حرف های زیادی برای گفتن دارد.

وی بیان کرد: اردوی آمادگی تیم ملی نوجوانان از 19 تا 25 مرداد ماه در کمپ تیم های ملی برگزار می شود.

بازیکن بوشهری دعوت شده به تیم ملی جوانان گفت: مرحله نخست اردوی تیم ملی با حضور 100 نفر برگزار شد که در این دوره 19 نفر از استان بوشهر حضور داشتند.

مهران حاجب ادامه داد: در مرحله دوم نیز از استان بوشهر 60 نفر حضور داشتند که در این مرحله شمار فوتبالیست های هم استانی پنج نفر بود.

وی بیان کرد: در مرحله نهایی یک بازیکن از استان بوشهر انتخاب شده که با این شرایط امیدوارم نماینده شایسته ای برای سایر فوتبالیست های هم استانی در تیم ملی جوانان باشم.

حاجب افزود: در چند سال اخیر دوران فوتبالی خود مربیان زیادی از جمله محمد محمدی باغملایی، علی پور شاکر، محسن بازدار و مهدی جوهری تلاش های زیادی برای رشد فوتبالم داشتند که همه آنها کمال تقدیر و قدردانی را دارم.

وی ادامه داد: تیم ملی جوانان هم اکنون خود را برای مسابقات مقدماتی آسیا آماده می کند که در این ارتباط چندین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی برگزار کرده است./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: