دوشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۷ - 2018 June 25
کد خبر: ۲۰۲۵۱۸
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۰
سوک: برنده 2 مدال طلای مسابقات جهانی معلولان در سوئیس و دیگر دو میدان کار بوشهری حاضر در این مسابقات با حضور شماری از مسئولان استان بوشهر در فرودگاه این شهر استقبال شدند.
به گزارش سوک رئیس هیات ورزش های جانبازان و معلولان استان بوشهر گفت: فاطمه انصاری دو و میدانی کار بوشهری در رقابت های گروه زیر 18 سال، در ماده پرتاب وزنه، و پرتاب دیسک به 2 نشان طلا دست یافت.

سید ابراهیم بحرانی افزود: سعیده عبدالهی در پرتاب وزنه در مسابقات جهانی سوئیس حریفی نداشت ولی این ورزشکار از نظر هیات ورزش های جانبازان و معلولان استان به دلیل نداشتن حریف قهرمان محسوب می شود زیرا با شایستگی تمام در این دور از مسابقات حضور پیدا کرد.

وی گفت: در پرتاب دیسک نیز تنها یک حریف داشت و با توجه به اینکه حریف آمریکایی وی رکوردش از عبدالهی بیشتر بود موفق به کسب مدال طلا شد.

بحرانی یادآور شد: در این رشته در صورت وجود سه ورزشکار عبدالهی می توانست مدال نقره را کسب کند ولی بر اساس قانون فدراسیون جهانی در رشته هایی که 2 نفر حضور دارند تنها به نفر اول مدال تعلق می گیرد.

وی گفت: ورزشکاران هیات جانبازان و معلولان استان بوشهر در این چند سال درخشش قابل توجهی داشتند که امیدواریم این روند صعودی آنها تداوم داشته باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: 3 بازیکن بوشهری حاضر در تیم ملی هفت نفره شامل حسن صفری، حسین تیزبر و مهدی جمالی 9 شهریور ماه همراه تیم ملی عازم مسابقات جهانی آرژانتین می شوند./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: