دوشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 16
کد خبر: ۲۰۲۵۶۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۰
مدیرکل ارشاد بوشهر:
سوک: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامی بوشهر گفت: استان بوشهر از جمله اولین استان ‌ها در سطح کشور بود که اقدام به برگزاری انتخابات خانه مطبوعات کرد و نشان داد که از جمله استان‌های پیشگام در عرصه خبر و اطلاع‌رسانی است.
به گزارش سوک، حمیده ماحوزی در ویژه برنامه بزرگداشت روز خبرنگار در بوشهر اظهار داشت: خبرنگاری روایت روشنگری و آگاهی در جامعه است و قطعا کسانی که این مسیر را انتخاب کرده اند، عاشق این شفل هستند. 

وی افزود: خبرنگاران امانتداری هستند که این رسالت مهم را به دوش می‌کشند و با همه مشکلات موجود در راستای این وظیفه خطیر پیگیر هستند که جای خوشحالی است که در استان بوشهر با دو روزنامه و تعداد فراوانی از نشریات مکتوب و سایت‌ های خبری دچار زحمات زیادی در طول سال می‌شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامی بوشهر تصریح کرد: بسیاری از رسانه های استان بوشهر در راستای شعار هر سال که توسط مقام معظم رهبری نام‌گذاری می‌شود زحمات زیادی میکشند که جای تقدیر دارد و از آنها درهواست می‌شود ستونی را برای رسیدگی به موضوع اقتصاد مقاومتی و اشتغال و تولید در نشریه‌های مکتوب و سایت‌های خبری قرار دهند.

به نوشته فارس، وی با تشکر از اعضاء خانه سابق مطبوعات استان بوشهر گفت: استان بوشهر از جمله اولین استان‌ها در سطح کشور بود که در دور جدید شکل‌گیری خانه مطبوعات محلی در سال جاری، اقدام به برگزاری انتخابات خانه مطبوعات کرد و نشان داد که از جمله استان ‌های پیشگام در عرصه خبر و اطلاع‌رسانی است.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
از اصفهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۵/۲۰
0
0
لازم است از همه خبررسانان وخبرنگاران که ارزنده ترین سلاح را به دست دارند(قلم)تشکر کنم واین روز را که بهانه ارج نهادن به این تلاشگران عرصه ی بیان وزبان ملت ومسئولین هستند تقدیر ویژه تری کنیم،
رسالتی که در این مقطعه کنونی کشور ومنطقه وحتی سطح جهانی بعنوان یک جبهه مقاومت فرهنگی ونرم وپنهان نقش خوبی را ایفا کرده است،تا توطئه دشمنان داخلی وبعدخارجی را خنثی کند.
وطن خواه(سعدآباد)
نام:
ایمیل:
* نظر: