دوشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۷ - 2018 June 25
کد خبر: ۲۰۲۵۷۵
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۳
سوک: نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در بودجه سالجاری تامین آب شرب و رفع مشکلات آن بطور ویژه مد نظر قرار گرفت و 370 میلیارد ریال به این بخش تخصیص یافت.
به گزارش سوک محمد باقر سعادت در نشست خبری با اصحاب رسانه افزود: همچنین 87 میلیارد و 900 میلیون ریال در بحث گردشگری و 40 میلیارد ریال نیز به ورزش و جوانان در اعتبارات سالجاری شهرستان دشتستان اختصاص یافته است.

وی اظهارداشت:یکی از مشکلات عمده مردم شهرستان دشتستان مشکل کشاورزی و نخیلات است که بطور جدی پیگیری هایی صورت گرفت که یکی از آنها پیگیری اجرای سد دالکی است.

سعادت یادآورشد:باتوجه به راکد بودن این پروژه با رایزنی های انجام شده با وزارت نیرو و با تغییر پیمانکار اکنون سد دالکی با پیشرفت قابل توجهی درحال انجام است و بزودی کانالها به اتمام می رسد و بدنه سد به مناقصه می رود.

نماینده دشتتسان در مجلس شورای اسلامی در خصوص بیمارستان 17 شهریور برازجان نیز گفت:تشریفات قانونی مناقصه احداث ساختمان جدید این بیمارستان درحال انجام است و بزودی اجرا خواهد شد.

وی همچنین به دغدغه دولت تدبیر و امید به اشتغال جوانان و رفع بیکاری اشاره کرد و گفت: برای رفع مشکل بیماری فراهم نمودن زمینه حضور سرمایه گذار خارجی در کشور بسیار ضروری است.

سعادت به مشکلات پیش آمده برای سپرده گذاران در موسسات مالی و اعتباری و پیگیری هایی که صورت گرفته اشاره کرد و افزود: نتیجه تلاشها این شد که متخلفین به دستگاه قضایی معرفی شده و موضوع بین مردم و موسسات توسط دستگاه قضا حل و فصل شود./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: