چهارشنبه ۲۷ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 18
کد خبر: ۲۰۲۶۰۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
سوک: فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر گفت: گشت امر به معروف و نهی از منکر با همکاری بسیج در این شهرستان راه اندازی شده است.
به گزارش سوک سرهنگ ابراهیم عرب زاده روز جمعه درجمع خبرنگاران افزود: این گشت های تلفیقی تاکنون در 4مرحله در میادین، بازار و شناگاهها اقدام به اجرای ماموریت کرده اند.

وی با بیان اینکه محل های معینی جهت استفاده شهروندان از دریا مشخص شده است خواستار رعایت شونات اسلامی و حفظ حریم سایر افراد جامعه شد و گفت: انتظار می رود شهروندان فقط در محدوده های مشخص شده از دریا استفاده کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر یادآورشد:از ابتدای سال جاری تاکنون جرائم خشن در این شهرستان 36 و مجموع جرایم 5 درصد کاهش نشان می دهد.

وی گفت:کلیه جرایم خشن اتفاقی در مرکز استان بوشهر در کوتاه ترین زمان کشف شده که آخرین آنها تیراندازی در میدان رییسعلی دلواری و مجروح شدن دونفر بود که کمتر از 10ساعت کشف شد.

وی افزود:در یک ماهه اخیر سه باند سارقان اماکن خصوصی و درون خودرو در شهرستان بوشهر متلاشی و 7نفر متهم دستگیر شد.

عرب زاده گفت: در مدت یاد شده 9مرحله طرح پاکسازی محلات، تفرجگاهها و شناگاهها اجرا شده است.

وی یادآور شد: در طول یک ماه گذشته با انهدام دو باند تهیه و توزیع مواد مخدر حدود 7کیلوگرم مواد مخدر کشف و 31نفر مصرف کننده و توزیع کننده مواد مخدر دستگیر شدند.

عرب زاده گفت:با تلاش کلانتری ها و همکاری پلیس های تخصصی 563 دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف در شهرستان بوشهر توقیف شده است.

عرب زاده خواستار هوشیاری بیشتر شهروندان در مراقبت از اموال خود شد و اظهار داشت: شهروندان اماکن خودرا به دوربین های مدار بسته تجهیز کنند./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: