دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ - 2018 July 23
کد خبر: ۲۰۲۶۰۷
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۴
سوک: شهردار بندر گناوه گفت: خبرنگاری شغلی مقدس درجامعه است و هر فردی به این حرفه روی می آورد باید علم و دانش و تبحر خاص داشته باشد.
به گزارش سوک حسین حسن زاده در نشست با خبرنگاران بمناسبت گرامیداشت روز خبرنگار افزود: خبرنگاران باوجود اینکه از کمترین مزایا محروم هستند اما بخاطر عشق و علاقه در روشنگری جامعه و تامین منافع عمومی شهروندان تلاش می کنند.

وی گفت: تحولات اجتماعی در یک جامعه به فعالیت و تلاش خبرنگاران وابسته است و آنان می توانند سطح علم و دانش و فرهنگ جامعه را ارتقا دهند.

شهردار گناوه به بخشی از عملکرد دوران تصدی مسئولیت خود اشاره کرد و افزود: ارتقای جایگاه شهرداری، قانون مداری، احترام به حقوق شهروندی، پرداخت مطالبه های پیمانکاران و کارکنان، شتاب در بهبود مبلمان و زیرساخت های شهر، شروع بکار سازمان پسماند شهری، توجه به منابع پایدار مالی، اتمام پروژه های نیمه تمام و مساعدت مالی فرهنگی و ورزشی به دستگاههای فرهنگی و ورزشکاران و یادواره شهدا از عمده این فعالیت ها است.

وی اظهارکرد: اهتمام به طرح های مشارکتی نیز از جمله بازار ماهی فروشان، ترمینال مسافری و بازار قدیم ، طرح فناوری اطلاعات ، پیاده رو سازی، نصب علایم راهنمایی و رانندگی ، بهسازی فضای سبز بلوار امام علی(ع) و احداث بوستان فاز 3 خور از دیگر عملکرد شهرداری در مدت یادشده است.

شهردار گناوه گفت: احداث یک مجموعه بزرگ گردشگری و تفریحی به مساحت 6 هکتار در مکان پارکینگ ساحلی ، احداث بازارچه توسعه بوستان خور و فراهم کردن امکانات در ساحل برای شهروندان و گردشگران در برنامه کاری شهرداری قرار دارد.

وی افزود: با اعتباراتی که امسال ازمحل اعتبارات تملک دارایی و نفت و درآمدهای داخلی شهرداری ، چندین طرح مهم از جمله خیابان حرم تا حرم، پل خور گردشگری و ورودی ، کانال دفع آب های سطحی ، تداوم آسفالت کوچه و معابر، رفیوژ و روکش آسفالت چندین خیابان اجرا خواهد شد.

در این آیین سامانه اینترنتی خبری شهرداری افتتاح و از خبرنگاران تجلیل شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: