دوشنبه ۰۴ تير ۱۳۹۷ - 2018 June 25
کد خبر: ۲۰۳۵۹۰
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۳
تنش ها همچنان ادامه دارد؛
سوک: به نظر می رسد با ادامه چنین روندی، وزارت کشور بدون هماهنگی با مجمع نمایندگان استان بوشهر از گزینه موردنظر خود برای استانداری بوشهر استفاده کند.
به گزارش سوک در حالی که مجمع نمایندگان استان های دیگر سعی می کنند با ایجاد وحدت و همدلی چانه زنی های لازم با دولت برای انتخاب استاندار را انجام بدهند اما شنیده ها حاکیست در استان بوشهر نمایندگان به جای همگرایی دچار اختلاف نظر و تنش های شدیدی شدند.

گزارش های دریافتی حاکیست، در حالی که قرار بود مجمع نمایندگان استان برای معرفی گزینه استانداری بوشهر به وزارت کشور تشکیل جلسه بدهد اما به دلیل عدم حضور بعضی نمایندگان این نشست برگزار نشد.

اگرچه در برخی رسانه ها اعلام شده که دلیل برگزارنشدن این نشست سفر یکی از نمایندگان استان به حوزه انتخابیه بوده است اما شنیده ها حاکیست اختلاف نظر بر سرِ گزینه های مختلف اصلی ترین دلیل عدم برگزاری نشست نمایندگان استان دورهم می باشد.

در حال حاضر هر یک از نمایندگان از گزینه نزدیک به خود برای استانداری بوشهر حمایت می کنند و این موضوع راه را برای رسیدن به وحدت و انتخاب گزینه نهایی سخت کرده است.

بر اساس شنیده ها، اگرچه یکی دو نماینده استان بر انتصاب گزینه بومی اصرار دارند اما یکی دیگر از نماینده ها از گزینه ای غیربومی حمایت می کند و به همین دلیل اجماع بر روی یک نام برای آنان دشوار شده است.

به نظر می رسد با ادامه چنین روندی، وزارت کشور بدون هماهنگی با مجمع نمایندگان استان بوشهر از گزینه موردنظر خود برای استانداری بوشهر استفاده کند.

از طرفی چند گروه سیاسی در درون استان از جمله حامیان استاندار فعلی و همچنین یکی دو گروه اصلاح طلب نیز هر یک در حال حمایت از گزینه خاصی هستند.

به طور کلی عدم تعامل اعضای مجمع نمایندگان استان بوشهر با یکدیگر از یک سو و رقابت گروه های سیاسی اصلاح طلب برای انتصاب استاندار از سوی دیگر باعث شده تا هر روز نام یک گزینه جهت مدیریت بر استانداری بوشهر مطرح شود.

نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۴
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
0
0
سلام چه نیروی بومی و چه غیربومی فرقی نمی کنه مهم اینکه کسی باشه که کارامد باشد و اقایان حقیقی و امثال کداخداپور گزینه های خوبی هستند
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
0
0
بعضی ازنمایندگان بدنبال امتیازگرفتن هستند(چراکه بهترین گزینه تبادار بود که متاسفانه ازدست رفت وفارسی هوشیارازجمله امام جمعه فهیمشان ان رابردند. حالا شریعتی استاندار خوزستان بیاید خوب است
ملکوت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
0
0
از رجال سیاسی استان برای استانداری بوشهر انتخاب کنید .
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۶/۲۱
0
0
مهندس تبادارهم آن کارآمدی سابق راندارد.اینهمه تبادار.تبادارنکنیم!سالاری باهمه معایبش ازایشان توانمندتراست.تبادارقبلنا خیلی کمترحرف میزدوعمل میکرد.حالابرعکس شده. فارسش هم اگررفت میبینیم
نام:
ایمیل:
* نظر: