دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
کد خبر: ۲۰۳۶۶۶
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۰
امام جمعه بوشهر:
سوک: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: مراسم و جشن‌های مختلف باید همراه با کار محتوایی باشد.
به گزارش سوک آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در نشست با دست اندرکاران و برگزارکنندگان برنامه های عید غدیر و دهه امامت و ولایت در استان بوشهر اظهار داشت: امسال شاهد برگزاری مراسم و برنامه‌های متنوعی در این ایام بود.

وی با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته برای برگزاری جشن‌های غدیر و برنامه‌های این ایام، تصریح کرد: دست‌اندرکاران این برنامه‌ها با تمام توان خود برای برگزاری هر چه بهتر مراسم و برنامه‌های این ایام تلاش کردند.

امام جمعه بوشهر به انعکاس مطلوب برنامه‌های دهه ولایت و امامت استان بوشهر در رسانه های مکتوب، غیرمکتوب و فضای مجازی اشاره کرد و ادامه داد: مردم استقبال باشکوهی از برنامه‌های این ایام داشتند.

وی با بیان اینکه مهمترین هدف این برنامه‌ها ترویج فرهنگ دینی و اسلامی و هدایت مردم به رنگ حضرت علی(ع) است، اضافه مرد: باید کار محتوایی قوی در اینگونه برنامه‌ها صورت گیرد که اثرگذاری لازم را داشته باشد.

صفایی بوشهری با تاکید بر اینکه در جشن‌ها و مراسم و برنامه‌ها کار محتوایی تنها با سخنرانی انجام نمی‌گیرد، افزود: در این رابطه باید کار علمی، جذاب و متنوع صورت گیرد که یکی از این کارها، توزیع کتاب مجانی است.

وی با تاکید بر اینکه مراسم و جشن‌ها باید تجلی بیرونی مردمی پرجاذبه داشته باشد بیان کرد: امسال شاهد عملکرد موفقی در این زمینه بودیم و استقبال و رضایت مردم از این برنامه‌ها مطلوب بود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه برای معرفی غدیر تنها نمی‌شود به جلسات درون حسینیه‌ها و مساجد بسنده کرد، افزود: غدیر را باید به عنوان خورشید هدایت دینی در عصر حاضر معرفی کنیم./مهر

نام:
ایمیل:
* نظر: