چهارشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۷ - 2018 September 26
کد خبر: ۲۰۴۱۷۶
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۷
سرپرست استانداری بوشهر:
سوک: سرپرست استانداری بوشهر گفت: سیاست کلی در مورد صدور روادید برای شرکت در مراسم اربعین حسینی و سفر به عراق این است که از اعزام به صورت انفرادی جلوگیری شود.
به گزارش سوک عبدالکریم گراوند در نشست ستاد اربعین استان بوشهر افزود: با سفارت عراق هماهنگی شود تا برای روادیدهای سیاحتی محدودیت قائل شود.

وی اضافه کرد: با تخلف های صورت گرفته در زمینه اعزام انفرادی به عراق برای شرکت در مراسم اربعین حسینی برخورد می شود.

گراوند افزود: مسئولان فرهنگی کاروان‌ ها، محصولات فرهنگی را که قرار است در موکب ها توزیع شود با دقت مورد بررسی قرار دهند.

وی بیانکرد: احداث موکب در شهرها با اولویت هیات های مذهبی مجوزدار است و افرادی که به صورت خودجوش در سطح شهرهای عراق می خواهند موکب احداث کنند باید از سازمان تبلیغات اسلامی تائیدیه بگیرند.

وی با قدردانی از صدور پروانه موکب در نقاط مختلف اضافه کرد: ایجاد ایستگاه اورژانس در شهر کربلا برای استفاده زائران ضروری است و همه دستگاهها در این زمینه همکاری کنند.

سرپرست استانداری بوشهر با اشاره به صدور روادید بیان کرد: سازمان حج و زیارت برای صدور روادید، اطلاع رسانی و تبلیغ کافی را برای جلوگیری از ازدحام در روزهای پایانی انجام دهد.

وی گفت: با همکاری، هماهنگی و هوشیاری دستگاه های مرتبط در استان، آئین های دهه اول محرم با شکوه خاصی و بدون مشکل و ناامنی برگزار شد./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: