چهارشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۷ - 2018 September 26
کد خبر: ۲۰۴۲۳۸
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۳
سوک: آتش نشانان شهرداری کنگان استان بوشهر روز چهارشنبه در آیینی مورد تجلیل قرار گرفتند.
به گزارش سوک رئیس شورای اسلامی بندر کنگان در این آیین گفت: تقویت منابع انسانی سیاست راهبردی شورای اسلامی و شهرداری کنگان است زیرا توجه به نیروی انسانی باعث توسعه و رشد مجموعه خواهد شد.

نادر احمدی با تقدیر از تلاش های صادقانه مجموعه آتش نشانی کنگان افزود: آتش نشانان جهادگران بی سنگر و مردان بی ادعایی هستند که گوهر گرانبهای جان را اندر کف دست نهاده تا مردمانشان لحظه ای دچار حتی نگرانی هم نشوند.

رئیس شورای اسلامی بندرکنگان، افزایش تخصص، آمادگی جسمانی و مدیریت قوی در کنترل حوادث را سه اصل اساسی در کار آتش نشانی دانست و بر ضرورت توجه به این مهم تاکید کرد.
وی بر ضرورت تحکیم همدلی در مجموعه تاکید کرد.

شهردار کنگان نیز با گرامیداشت، روز آتش نشانی و خدمات ایمنی گفت: آتش نشانان با حماسه آفرینی های خود در حوادث، جوانه های امید را در بستر خاکسترها می رویانند.
رحیم جمالی افزود: دفاع مطلوب از شهروندان در برابر حوادث حداقل انتظار مردم از آتش نشانان جهادگر و ایثارگر است.

وی اضافه کرد: بزودی کارشناسان آتش نشانی بر ساخت و سازها برای حفظ و تقویت ایمنی منازل مسکونی و واحدهای تجاری نظارت می کنند.

شهردار کنگان ادامه داد: همچنین ایستگاه دوم آتش نشانی این شهر توسعه و تجهیز و پیگیری برای راه اندازی سازمان ایمنی و آتش نشانی شهرداری در دست اجراست.

کرمی، غلامی و پاریابی نائب رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کنگان نیز در سخنانی با تقدیر از تلاش آتش نشانان، آنها را قهرمانان واقعی ایثار و از خودگذشتگی دانستند.

مسئول و آتش نشانان شهرداری کنگان نیز در سخنانی کوتاه بر ضرورت همراهی بیشتر مردم و مسئولان برای پیشبرد امور تاکید کردند.

بندر کنگان با بیش از 40 هزار نفر جمعیت در 200 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: