چهارشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۷ - 2018 September 26
کد خبر: ۲۰۴۲۸۲
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۸
سوک: در آستانه برگزاری دوازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی در بوشهر روز یکشنبه در آیینی یازدهمین نمایشگاه ملی عکس رضوی از سری برنامه های این جشنواره با حضور شماری از مسئولان استانی در بوشهر افتتاح شد.
به گزارش سوک مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در این آیین اظهار داشت: جشنواره بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) یکی از برنامه های فاخر و ارزشمندی است که به همت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها هر ساله برگزار می شود.

حمیده ماحوزی بیان کرد: در نمایشگاه عکس رضوی استان بوشهر بیش از ٢٠٠ اثر هنری از جلوه‌های مختلف فرهنگ رضوی سراسر کشور و منتخب استانی به نمایش درآمده است.

وی با اشاره به حضور ١٠ غرفه از انجمن ها و دستگاه های اجرایی استان بوشهر در این نمایشگاه بیان کرد: این نمایشگاه به منظور ارائه آثار با کیفیت با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ نورانی رضوی در بوشهر برپا شده است.

ماحوزی یادآور شد: آثار موجود در نمایشگاه دارای ظرفیت های ارزشمندی هستند که می توانند مخاطبان بسیار زیادی بویژه جوانان را به خود جذب کنند.

وی اضافه کرد: علاقه ‌مندان می توانند از امروز تا ١٩ مهر ماه بعدازظهر از ساعت ١٧ تا ٢٠ از نمایشگاه بازدید کنند.

دوازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی از سری برنامه های پانزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) است که ١٩ مهرماه در استان بوشهر برگزار خواهد شد./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: