چهارشنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۷ - 2018 September 26
کد خبر: ۲۰۴۲۸۴
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۱
سوک: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: ماموران این فرماندهی شنبه شب در یک عملیات یکهزار و 217 کیلوگرم تریاک در عسلویه این استان کشف کردند.
به گزارش سوک سردار خلیل واعظی افزود: اشراف اطلاعاتی پلیس با تاکید بر برخورد با سرشاخه های بزرگ حمل و دپوی مواد مخدر در حوزه استحفاظی شهرستان عسلویه منجر به شناسایی این محموله بزرگ مواد مخدر شد.

وی بیان کرد: در این ارتباط با حضور فرمانده انتظامی شهرستان، تیم عملیاتی پلیس متشکل از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، آگاهی و دیگر عوامل انتظامی تشکیل و مسیر حرکت قاچاقچیان تحت کنترل قرار گرفت.

واعظی ادامه داد: هنگامی که قاچاقچیان با استفاده از تاریکی هوا قصد انتقال مواد مخدر را داشتند در تور عملیاتی پلیس قرار گرفته و بدون توجه به دستور پلیس اقدام به فرار کردند اما با تنگ شدن حلقه محاصره توسط پلیس و مسدود شدن مسیر، خودروی حامل بار متوقف و محموله موادمخدر به میزان یک تن و 217 کیلوگرم تریاک کشف شد.

وی یادآور شد: در این عملیات 2 دستگاه خودرو و موتورسیکلت توقیف اما قاچاقچیان با استفاده از تاریکی شب موفق به فرار شدند که پیگیری برای شناسایی و دستگیری آنها ادامه دارد.

واعظی افزود: در 6 ماه نخست سال جاری نیز حدود پنج تن موادمخدر در استان بوشهر کشف و 35 باند تهیه و توزیع موادمخدر در این استان متلاشی شد./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: