شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷ - 2018 July 21
کد خبر: ۲۰۴۳۱۰
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۶
سوک: مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: افزایش چهار درجه ای دمای هوا که از روز گذشته دراین استان حاکم شده تا سه شنبه ادامه دارد.
به گزارش سوک نادر شفیع خدایی افزود: در این مدت بیشترین دمای هوا در استان بوشهر با 41درجه سانتیگراد در برازجان و کمترین میزان دما نیز 23 درجه سانتیگراد در عسلویه گزارش شد.

وی اضافه کرد: هم اکنون دمای هوا در بوشهر 33 درجه سانتیگراد و میزان رطوبت آن 62 درصد است.

شفیع خدایی ادامه داد: در 24 ساعت گذشته خارگ با 91 و دیلم و برازجان به ترتیب با 9 درصد به ترتیب بیشترین و کمترین میزان دما را در استان بوشهر تجربه کردند.

وی بیان کرد: برای 24 ساعت آینده وضعیت جوی استان بوشهر صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی، مه رقیق صبحگاهی و در بخشهای جنوبی استان گاهی با وزش باد پیش بینی شده است.

شفیع خدایی اظهارکرد: در این مدت جهت وزش باد شمال غربی تا شمال با سرعت 8 تا 30 و در بخش های جنوبی استان گاهی تا 36 کیلومتر در ساعت پیش بینی شده است.

مدیرکل هواشناسی استان بوشهر گفت: در 24 ساعت آینده ارتفاع موج در خلیج فارس نیز 30 تا 90 سانتی متر پیش بینی شده که در سواحل مرکزی و جنوبی استان در ساعاتی از بعد از ظهر وشب تا 120 سانتی متر نیز می رسد.

شفیع خدایی گفت: فردا زمان جزر اول دریا ساعت 05:27بامداد، مد اول ساعت 11:31، جزر دوم ساعت 16:44و مد دوم دریا در ساعت 23:12خواهد بود./ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: