يکشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۷ - 2018 September 23
کد خبر: ۲۰۴۳۳۱
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
جانشین معاون بهداشت،امداد و درمان نیروی انتظامی گفت: در طرح مردم یاری بیماران در مناطق محروم و مرزی توسط پلیس رایگان ویزیت و درمان می شوند.
سردار سعید موذن زاده  با اشاره به اعزام تیم های پزشکی پلیس به مناطق محروم، گفت: طرح ارائه خدمت درمانی به مردم مناطق محروم و مرزی از سوی نیروی انتظامی در کشور اجرا می شود. در این طرح که "مردم یاری" نام دارد، از پزشک عمومی تا پزشک مختصص به مناطق مرزی و کم برخوردار کشور اعزام شده و اقدام به درمان بیماران می کنند.

وی ادامه داد: نیروهای پلیس این طرح را در طول سال به ویژه در مناطق مرزی اجرا می کنند و دهها هزار نفر از مردم مرز نشین از طرح مردم یاری، استفاده می کنند.

جانشین معاون بهداشت،امداد و درمان نیروی انتظامی با بیان اینکه تمامی خدمات در این طرح برای هموطنان رایگان است، افزود: علاوه بر ویزیت پزشک عمومی، پزشکان و دندانپزشکان متخصص به مناطق محروم و مرزی اعزام و گاهی جراحی های سبک در این طرح به رایگان انجام می شود.

موذن زاده در مورد اینکه این طرح در هفته نیروی انتظامی اجرا شده یا تداوم دارد، گفت: در هفته نیروی انتظامی به حجم خدمات افزوده می شود اما این طرح به صورت مداوم با حجم کمتری در طول سال انجام می شود.

به گفته وی در سه روز باقی مانده از هفته ناجا ویزیت در بیمارستان های نیروی انتظامی براساس روزهای تعیین شده، رایگان است و مردم شهرهای بزرگ که نیروی انتظامی در آنها بیمارستان دارد، می توانند براساس جدول مشخص به بیمارستان ها،کلنیک ها و مراکز دندانپزشکی ناجا مراجعه کنند.

منبع: میزان
نام:
ایمیل:
* نظر: